UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

MERKÜR YENGEÇ BURCUNDA 5-19 TEMMUZ


Merkür 5 Temmuz itibariyle Yengeç burcunda seyrine devam ediyor olacak.

Merkür Yengeç burcundayken düşüncelerimizi daha naif, daha duygusal olarak ifade edeceğimiz günler yaşayacağız.

Bu aralar karşımızdakini daha iyi anlayabilir, empati gücümüzün yükseldiğini hissedebiliriz. Kalplerimizle konuşacağımız günlerdeyiz.

Önemli kararlar verirken mantığından ziyade duygularıyla hareket etme eğiliminde olacağız fakat bu bizi sıkıntılı, zor durumlara sokabilir.

Merkür Yengeçte iken keskin bir hafızaya sahip olunacağını, konuşulanların, söylenenlerin hatırlanacağını ve oldukça da alınganlık göstereceğimiz zamanlar içinde olacağımızı gösterir.

Spiritüalizmle ilgilenebilir ve bu süre zarfında spritüel konularla ilgili eğitimlere, seminerlere, inzivalara, kamplara katılabilirsiniz.

Merkür Yengeçte gelenekselci yani atalarından getirdiği bir düşünce yapısına sahiptir. Ve çok fazla yeniliğe açık değildir. Eskilere daha meyillidir.

Duygu dünyanızı çok güzel ifade edebileceğiniz zamanlar olacak. Şiir veya edebi yazı yazabilir, günlük tutabilirsiniz.

Ailenizle daha yakın temaslarda bulunmak onlarla daha fazla sohbet etmek isteyeceksiniz.

Çevrenizdeki kişilerin sorunlarıyla daha ilgili olacaksınız.


MERKÜR YENGEÇ BURCU SEYRİ SİZİN HANGİ EVİNİZDE OLACAK?

Öncelikle belirtmek isterim ki bu tip yorumlar genel olarak bir bilgi edinmeniz için yapılıyor. Her bireyin kendi haritası kendi parmak izi kadar özel olması dolayısıyla farklılıklar gösterecektir.

Doğum haritalarınızı ücretsiz olarak internet sitelerinden çıkartabilir daha sonrasında buradaki konu için Yengeç Burcu hangi evinizde ise o konuyu okuyabilirsiniz.


1. EVDE İSE

Kişiliğiniz, vücut formu, dünyaya gösterdiğiniz maskeniz, başkaları sizleri nasıl gördüğü, kişisel görünüm, başlangıçlar, kişinin sahip olduğu yetenekler, yaşam gücü ve kalitesi, davranış modeli, karakteristik özellikleri.


2.EVDE İSE

Kişinin kendi kazancı, gelirler, yatırımlar, maddi ve manevi değerler, Bedeni, kişinin öz değeri, kişinin kendi değeri, değerler, para kazanma ve harcama tarzı, maddesel güvenlik.


3.EVDE İSE

Kardeşler, komşular, yakın akrabalar, genç akrabalar, kısa seyahatler, eğitimler, antlaşmalar, sözleşmeler, okumak, zihinsel aktiviteler, iletişim, bilgi, araştırma, haberler, dedikodular.


4. EVDE İSE

Ev, aile , ev içi işler, tadilat, ebeveynler, atalar, dedeler, vatan, kökler, temeller, taşınmaz mallar, mülkler, toprak, tarım, geçmiş, yeraltı zenginlikleri, gizli şeyler, defineler, servetler, madenler, mezarlar. Yaşamın son dönemi yaşlılık.


5.EVDE İSE

Hayattan en keyif aldığımız yer, çocuklar, hazlar, eğlence, spekülatif alan, borsa, Aşk, Romantik ilişkiler, oyunlar, kumar, yaratıcılık, hobiler, bedensel zevkler, sanat, aktiviteler.


6.EVDE İSE

Hizmet evi, kişinin hizmet etmesi, kişiye hizmet edenler, evcil hayvanlar, iş ve çalışma hayatı, günlük hayat, hayatın rutin alanları, hastalık, sağlık, beslenme, çalışma, kronik hastalıklar, sorumluluklar ve görevler.


7. EVDE İSE

Ortaklıklar, evlilikler, açık düşmanlar, tartışmalar, ilişkiler, karşıtlıklar, müsabakalar, danışmanlık, mahkeme salonları.


8.EVDE İSE

Başkalarının kazançları, başkalarından gelen kaynaklar, eşin veya ortağın parası, yasaklar, tabular, ölüm, ameliyatlar, cinsellik, cerrahi müdahale, tazminat, nafaka, krediler, borçlar.


9.EVDE İSE

Hak, hukuk, adalet, yüksek öğrenim, hakimler, öğrenme evi, akademisyenler, akademik hayat, yüksek eğitim, uzun seyahatler, ruhsal yolculuklar, yabancı ülkeler, yabancılar, dış ticaret, astroloji, ilahiyatçılar, hukuksal konular, davalar, mahkemeler, felsefeler, yaşam görüşü.


10.EVDE İSE

Meslek, kariyer, etiketimiz, mesleki ünvanımız, sosyal statümüz, işveren, patronlar, üst düzey yöneticiler, devlet, otorite, aile büyükleri, itibar, ün.


11. EVDE İSE

Arkadaşlar ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, meslektaşlar, geleceğe yönelik planlar, hayaller, umutlar ve dilekler, yardım kuruluşları, sosyal yaşam.


12.EVDE İSE

Kapalı alanlar, gizli yerler, gizli düşmanlar, Bilinçaltımız, sıkıntılar, kısıtlanma, hapishaneler, hastaneler, hapis olma, inzivalar, içe dönüş, gardiyanlar, mahkumlar, kaygılar, korkular, gizli aktiviteler, mafyavari olaylar ve kişiler.4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


Yazı: Blog2_Post
bottom of page