UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

MERKÜR- PLÜTON KARESİ

Bugün gökyüzünün bize mesajını okumaya çalışacak olursak eğer, en önemli görünümlerden birinin Güneş'in anaretik derecede olup Terazi burcuna geçmeye hazırlandığını görüyoruz.

Gitmeden evvel iyice zorlu enerjisini bize yansıtacaktır. Bugün daha işe yoğunlaşmış, evhamlı, daha irdeleyen, daha takıntılı, daha eleştirel ve daha titiz olabiliriz.

  • MERKÜR - PLÜTON arasındaki kare açı ise yine günün önemli açılarından birisi.

Merkür bizim düşünce yapımızı, zekamızı, olayları kavrayış şeklimizi gösterirken, Pluton ise derin dönüşümü, baskıyı, kontrolü, , manipülasyonu ve Gücü gösterir fakat bu güçün kontrolü zaman zaman kaybedilir yani zorbalığı dönüşür.

Şimdi bu ikisi arasındaki gerginlik bizlere şunu anlatacaktır. Senin düşüncelerine saygı duyamıyorum, kabullenemiyorum, pek de pozitif yaklaşamıyorum. Kendi düşüncelerimi doğru buluyorum ve gerekirse bunları sana kabul ettirecek şekilde güç savaşına girebilirim.

Zihinsel, sözel çatışmalar, kendi düşüncesini kabul ettirme enerjisi hakim olacak.

Lakin Jüpiter'den Merkür'e güzel bir açı bulunuyor. Aslında bu enerji ile de yine korunma sağlanacaktır.

  • MERKÜR- JÜPİTER arasındaki bu güzel etkileşimin etkilerini daha sonrasında hissedeceğiz çünkü Jüpiter retro ve Merkür ise gölgeli konuma geçti. Dolayısıyla bu sıralarda gündeminizi oluşturan konuların çözümü ve daha olumlu bir sonuç alabilmemiz için Kasım ayının ilk haftasını beklememiz gerekecek.

  • VENÜS'ÜN CHİRON VE AY KAVUŞUMUNA İSE Quincunx adı verilen birbirini görmeyen bir açı görünümü var. Yani ortada bir sorun vardır fakat biz bunun tam olarak neden olduğunu bilemiyoruz.

  • Bilinçaltındaki bu konunun görünür olmak için kişiye bir takım huzursuzluklar ve gerilimler çıkarttırır. Özellikle de sevgi ilişkilerinde en derin yaralara dokunma, kalp kırıklığı çünkü bugün chiron- ay kavuşumlu bir enerji içinde olacak. Senin en derin yaralarına parmak basacağım ve aslında partnerin bunu anlayamayacak, fark edemeyecek. Çünkü aslında ben bile tam olarak beni neyin bu kadar üzdüğünü bilmiyorum, anlamıyorum duygusunda olacağız.

  • Subjektif, içe dönük, içsel yolculukta olacağımız bir gün yaşayacağız.

  • Bazen sadece durmak gerekiyor, anlamak için, görmek için. ÇÜnkü Merkür retrosunun bu gölgeli günlerini yaşarken tam olarak bizlere bu enerjiyi veriyor. Yavaşla, sakinleş...


HER ZAMAN HER NE OLACAKSA VEYA OLUYORSA BİZLERİN EN YÜKSEK HAYRINA OLUYOR.


NAMASTE24 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


Yazı: Blog2_Post
bottom of page