UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

MARS TERAZİ SEYRİ 15 EYLÜL - 30 EKİM 2021

Mars pek de rahat etmediği terazi burcuna yerleşerek 15 Eylül - 30 Ekim tarihleri arasında seyahatini sürdürecek.

Mars Terazide kendi doğasını gösteremez. Çünkü Mars savaşmak, mücadele etmek demektir. Şimdi Venüs'ün yöneticiliğini yaptığı Terazide ise savaşmayalım, anlaşalım, uzlaşalım modunda olacaktır.

Sosyal açıdan onaylanmak ister. Sosyal aktivitelerde girişimci ve girişken olabilir.

Dolayısıyla savaşması gereken, kendini savunması gereken yerde gerekli tutumu sergileyemeyen bu Mars pasif agresif bir tavır sergileyecektir.

Yani olması gereken yerde değil de birden hiç olmaması gereken yerde öfke patlamaları yaşayacaktır.

Mars'ın bu yerleşimi de aslında Terazi burcunun barış, huzur, uzlaşmacı haline zarar verecektir.

Özellikle ilişkiler konusunda rahat durmayacak, sürekli provoke eden, alttan alta dürten, maraz çıkartan durumların olması hiç de sürpriz olmayacaktır.

Mars Terazide iken adalet ve denge için savaşılır. Ama tabi ki de bu savaştan galip çıkabilmesi mümkün olmayacaktır.

Çünkü Mars Terazi doğası gereği burada savaşmak için gelmemiştir. Buradaki esas mesela olayları defans edebilmekte. Gözüne soka soka savaşmak yerine daha çok politik bir savaş sergileyecektir. Yani daha alttan ve zamanını kollayan bir enerjide olacaktır.

O yüzden de çok sağı solu belli olmaz. Kararsızlıkları yine burada da söz konusu olacaktır. Özellikle eyleme geçeceği konularda. Kararsızlık yaşama durumu kişiyi durumu çözmesinde pasif bir tutum sergilemesine neden olacaktır.

Bu süre zarfında Mars gezegeni transitte hangi evinizden geçiyorsa yani Terazi burcu hangi evde bulunuyorsa o evde bu tip enerjilerle yoğunlaşacaksınız.


Namaste


8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


Yazı: Blog2_Post
bottom of page