UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

MARS - CHİRON KARESİ


Bugun Gökyüzünde Mars ile Chiron arasında sert bir açı bulunuyor. Mars'ın Oğlak burcunda yücelimde olduğu ve gücünü en iyi konumda kullandıgı bir pozisyonda.

CHİRON bizim bu hayattaki derin yaralarımızı, yumuşak karnımızı gösterir. Bizim en zayıf ama aslında aynı zamanda en güçlü yanımızı da gösterir. Beni öldürmeyen acı, beni güçlendirir.

Bugun o en derin yaralarımıza parmak basan enerjiler hakim görünüyor.

Ve bu zorlu görünümün Jüpiter Balık ile Mars Oglak' a destek veriyor. Yine Mars'ın Uranüs ile destekleniyor. Bu süreçte Kad Boga'nın yine toprak elementi gruplarına destegi var.

Bazen o yaraların açılması gerekiyor. O kalın duvarların yıkılması gerekiyor ki içeriye ışık süzülsün.

Topraklanmaya ihtiyacımız var. Köklenmeye, bir yere ait olmaya, belki de birinin yüreginde kendimize yer bulmaya. Kendimizi iyi hissettirecek şeylere ihtiyacımız var. Sevilmeye, dokunulmaya, mutlu olmaya hakkımız var.

Kendimizi güvende hissetmeye, sahip olduklarımizi korumaya, sabırlı olmaya, değerli olmaya, sevilmeye, kendimiz için bir seyler yapma ihtiyacında olacağız.

Krizlere çekilmeden, manipülasyonlara aldırış etmeden o güvenli limana ulaşacak destegimiz var aslında.

Yapmamız gereken derinlerdeki o blokajlarımızı Jüpiter Balık ile şifalandırarak bunu yapacağız.

Bunu yapma yöntemleri oldukça çeşitlilik gösterir. Ilk önceliği ise istemekten geçer. Ben derinlerdeki blokajlarımdan kendimi özgürleştirmeyi istiyor muyum?

Mars ve CHİRON karesi 9 derecede gerçekleşiyor. Yani Tarot karti Ermiş kartıdır. Münzevilik ile ilgilidir. Ve bu kartta kişinin elinde Fener vardir. Ve o fenerin içinde Sirius'u taşır.

“ve muhakkak ki Şi'ra yıldızının Rabbi de O'dur. Necm suresinin 49.ayetinde adı Güneşten sonra geçen tek yıldızdır.

Velhasıl kelam Burada size yardım edecek yolunuzu aydınlatacak olan o Ermiş sizsiniz. Elinizdeki o fenerle yolunuzu bulabilirsiniz.

Merak etmeyin bu süreçler, transitler elbet geçecek ve bitecek...

Her ne oluyorsa olması gereken en iyi hali ile oluyor. Her birimizin ve bütünün en yüksek hayrına...

Namaste ❤


4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page