UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

HOŞ GELDİN ŞUBAT


Hepinize Merhabalar

Bugün itibariyle Şubat ayına girmiş bulunuyoruz. Ve nihayet kış yüzünü göstermeye başladı.

Sabah saatlerinde Ay İkizler burcu seyrine devam ederken Satürn ile hava üçgeni oluşturacaklar. Bu görünüm iletişim açısından destekleyici, akışkan ve önemli işlerimizi halletmemiz açısından bize fırsat sunuyor olacak.

Bizden yaşça büyük veya otorite kişilerle toplantı yapabilir, fikir alabilir veya güzel sunumlar yapabiliriz.

Merkür ve Uranüs arasındaki toprak üçgeni hala devam ediyor. Demek oluyor ki farklı düşüncelere, yaratıcı çözümlere kalıcı bir destek olacak bu hafta gökyüzünde.

Özellikle teknoloji ile ilgili, sosyal ağlarla ilgili olarak yapılacak işler, iletişimler ve yayınlar oldukça ses getirecek gibi görünüyor.

Ay ve Neptün arasındaki kare açı ise duygusal anlamda gel gitleri gösteriyor. İkisi de değişken nitelikte.

Hayat içindeki konularımızda iyi fırsatlar yakalasak bile duygusal anlamda hala kendimizde bir takım sıkıntılar hissedebiliriz. Ya ben şu işimi hallediyorum ama diğer konum ne olacak. Tam bir noktada bir başarı yakalamışken bir anda kendimizi üzecek, depresyona sokacak durumlar içine çekilebiliriz.

Ay çünkü ikizlerde ve yöneticisi Merkür yani duygular zihin kontrolünde olduğunu unutmayalım.

Yaşam kaynağımız ve motivasyonumuz gökyüzünde destekleniyor. Faal olmak, sosyal olmak, gruplar içinde olmak isteyeceğiz.

Yine önemli işlerimizi 15:00 e kadar halletmeye çalışalım. Çünkü sonrasında ay boşluğa düşecek ve işlerimizde de aksaklık, yavaşlama, sorunlar ile karşılaşabiliriz. Ay boşlukta, işler sallanır.


Bol muhabbetli, bol enerjili güzel bir gün dilerim.


Namaste

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page