UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

25 NİSAN - 1 MAYIS HAFTASI BÜTÜN BURÇLARI NELER BEKLİYOR?
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU OLANLAR


Koç burçları maddi olarak rahatlamaya başladıkları bir süreç yaşıyorlar. Sürpriz para kaynaklarının ortaya çıkması sizleri bir nebze de olsun rahatlatmıştır.

Geçen hafta oldukça zorlayıcıydı özellikle kariyer alanında yöneticilerle yaşanılan olumsuz durumları bu hafta biraz daha sakin bir şekilde geçirmeye çalışacaksınız.

Satürn ve Merkür arasındaki kare açıya dikkat etmekte fayda olacak. Bu da düşüncelerimizi ifade ederken daha dikkatli seçmemizi istiyor.

Özellikle para konularında daha sakin kalmak, ani kararlar almamak sizin için daha olumlu olacaktır.


BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU OLANLAR

Boğa burçları yaklaşık 2018 yılından beri büyük değişim geçiriyorlar. Kendi kalıplarını ve sabitliklerini kıracak deneyimler yaşıyorlar.

Kuzey ay düğümü ve Merkür onlara olumlu destek sunuyor. Değişime direnmedikleri noktada aslında Jüpiter Balık'ın olumlu destekleri ile karşılaşacaklar.

İş ve kariyer anlamında oldukça ciddi sınavlardan geçiyorsunuz. Sorumluluklarınızın arttığı bir dönemdesiniz.

Satürn-Merkür karesi iletişim konusunda sizi zorlayacak ileriye yönelik planlarınızın işlemediği, işlerin yolunda gitmediğini düşünüp karamsarlığa kapılabilirsiniz. Bu sürecin geçici olduğunu unutmayın.


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU OLANLAR

Gökyüzünde bu hafta ateş elementi yok o yüzden genel olarak eyleme geçme konusunda yeterli gücü bulamayacağız.

İkizler burcu ise ileriye dönük plan ve projelerini şu dönemde planlama aşamasındalar. Çok fazla düşüncelerini dile getirme taraftarı değiller. Bu yüzden de biraz inzivaya çekilmiş olabilirsiniz.

Kariyer anlamında güzel şanslar yakalayabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Haklarınızı alamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Bu yüzden özellikle maddi konularda kendinizi kıtlık bilinci içinde hissedebilirsiniz. Bu durumun tamamen bilinçaltınızda olduğunu bilin.


YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU OLANLAR

Bazı yengeçler özellikle sağlıkla ilgili konularda ciddi sınavlar verdiler. Jüpiter Balık ile birlikte biraz daha iyi olmaya şifalanmaya başladılar.

Yine bazılarında para kaynaklarıyla ilgili zorluklar yaşadılar. Satürn onları bir süredir ciddi olarak krizlerle birlikte sınavlarını vermeye zorluyor.

Neyse ki Jüpiter-Neptün-Venüs Balık onları rahatlatmaya ve hatta bazılarına aşk getirmeye geliyor.


ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU OLANLAR

Özellikle ilişkiler, ortaklıklar konusunda zorlayıcı görünümler alıyorsunuz. Sistem sizi ileriye taşımak isterken yolunuzda sizi hizmet etmeyen ne kadar ilişki varsa tek tek ayıklıyorsunuz.

Kariyer hayatınızda büyük değişimler yaşadınız ve hala yaşamaya devam ediyorsunuz.

Bu hafta özellikle iş yerinizde fikirlerinizi söylerken biraz zorlanabilir, tam anlamıyla kendinizi ifade edemeyebilirsiniz.


BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU OLANLAR

Gündelik hayatlarında yepyeni düzenlemeler getirdiler. Özellikle sağlık konularında biraz daha özen göstermeye başladınız. Çünkü Satürn transiti sizin 6.evinizde sizleri sınıyor. Sizi gündelik hayatınızda yeni düzenlemeler yapmanızı, bedeninizle, sağlığınızla çok daha fazla ilgilenmenizi istiyor. Zira çok çalışarak ve hatta hizmet odaklı yaşamak en çok kendinizi ihmal etmenize sebep oluyordu.

Yanınızda çalışan kişilerle problem yaşayabilir, yanlış anlaşılabilirsiniz.


TERAZİ VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

İlişkiler konusunda zorlanıyorlar. Hayatlarını en çok ilişkiler yoluyla öğreniyorlar çünkü. Spekülatif alandan bu hafta uzak kalmanız yararınıza olur, yanlış kararlar alabilirsiniz.

Sağlık konusunda daha şanslı oldukları süreçlerden geçiyorlar. Gündelik hayatlarını toparlamaya başladılar bile. Çocuklarınızla ilgili kararlar alırken zorlanabilirsiniz bu süreç zarfında iletişim güçlüğü yaşamanız muhtemel.


AKREP VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Satürn sizi uzun süredir aile konularıyla, ev konularıyla ilgili konularda zorlamaya sizleri daha sorumluluk almaya zorladı. Mars'da buradan geçerken aile üyelerinizden hastalık haberleri almış olabilirsiniz.

İlişkiler konusunda de epey değişimler yaşadınız yaşamaya devam ediyorsunuz. Bir kere düşünce yapınızı tamamen yeniliyorsunuz eskiden yapmam dediğiniz her ne varsa onları bir bir gerçekleştiriyorsunuz.

Sevgi, aşk konusunda şanslı olacak olan burçlardan biri de sizsiniz.


YAY VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sizler yeni düşünce sistemi oluşturma yolunda kendinizi geliştiriyor belki yeni eğitimler alarak düşünce yapınızda da farkındalıklar kazanıyorsunuz.

Kardeşlerinizle aranızda yeni deneyimler yaşayarak ilişkilerinizin ne kadar sağlam olduğunu öğreniyorsunuz.

Gündelik hayatlarınızı oldukça büyük değişime uğradı. Dolayısıyla sizlerin bu dönemde yeni bir düzen inşaa etmeniz bekleniyor.


OĞLAK VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Satürn sizleri oldukça büyüttü geliştirdi güçlendirdi. Ne yazık ki çok büyük kayıplar ve acılar yaşayarak bu olgunluğa erişebildiniz.

Şimdilerde maddi konularda zorlanıyor olabilirsiniz. Özellikle maddi kaynaklarınız konusunda kendinizi yeniden yapılandırmanız gerekiyor.

Kardeşleriniz ve yakın çevrenizden güzel destekler sizleri bekliyor.KOVA VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Satürn deneyimlerini bizzat kendi kişiliğiniz, canınız üzerinden alıyorsunuz. Oldukça sorumluluklarınız artmış durumda ve sizler bazen bütün bunlarla nasıl başa çıkacağınızı düşünüyor olabilirsiziniz.

Zaten Satürn de sizden bunu istiyor güçlenmenizi ve yaşam karşısında daha dik durabilmenizi.

Para kaynaklarınızda artışlar olmaya başladı. Uzun bir süre sonra bu konuda rahatlama bekliyordunuz.

Evle ilgili bir değişiklik olabilir ya taşınma ya da tadilat işleri ile uğraşabilirsiniz.


BALIK VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Bu sıralar kendinizi biraz güçsüz hissediyor, eyleme geçme konusunda kendinizde yeterli gücü bulamıyor olabilirsiniz.

Zihniniz bir hapishane olmuş gibi düşünceler, korkular sizi sarmış olabilir. Aslında Satürn sizin tam da bilinçaltınızdaki en derin korkularınızla yüzleşmenizi istiyor.

Dune filminden şu alıntıyı çok seviyorum.

''Korkmamalıyım . Korku katilidir aklın. Korku, mutlak yıkım getiren küçük ölümdür.''

Jüpiter sizlere de şifayı sunacaktır en güzelinden.

10 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page