UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

9-15 MAYIS ARASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar Venüs Koç burcu transitiyle birlikte şansınız dönmeye başladı ve sıkı durun en büyük iyicil Gezegen Jüpiter 11 Mayıs itibariyle Koç burçlarına şans dağıtmaya geliyor. 12 yılda bir gelen bu şansı hayatınızda başlatacağınız yeni girişimlerde de size güzellikler getirsin.

Haritanızda Güneşiniz hangi evinizdeyse o alanda şanslar, büyüme, genişleme ve hakedişleriniz geliyor.

Pazar Günü Venüs ve Chiron koç burcunda kavuşumda olacaklar. Sevgi, özdeğer ve maddi değerler konusunda canınızı sıkabilir.

Yönetici Gezegeniniz ise Neptün ile kavuşumda olacak dolayısıyla hastalıklara açık olabilirsiniz. Yanlış kararlar alabilirsiniz, aldanma, kandırılma ve sulardan gelebilecek zehirlenmelere de açıksınız. Temkinli olmanızda fayda var.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Haftanın ilk günü kendinizi duygusal olarak zorlanmış hissedebilirsiniz. Özellikle ilişkilerinizde egosal savaşlar verebilirsiniz.

Salı gününden itibaren duygusal anlamda kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz.

İşlerinizi daha düzene sokmak isteyebilir, beslenmenizle daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Uranüs Güneş ile kavuşuma girerek hayatınıza olmadık fırsatlar getirmiş olabilir. Ya da hiç beklemediğiniz sürprizler ile karşılaşmış olabilirsiniz.

Cuma günü hayallerinize ileriye taşımak için çok önemli fırsatlar yakalayacağız güzel bir gökyüzü kombinasyonu oluyor.

Kuzey ay düğümü ile Güneş tam partil kavuşumda olacak. Fakat Satürn Apex'te kareleyecek bu kavuşumu.

Evet güzel ileriye yönelik sizi öteye taşıyacak konularınız olacak fakat bu öyle çok da kolay olmayacak. Zorlanarak ve hatta daha fazla sorumluluklar almanızı gerektirecek. Uranüs ile birlikte sabitliklerinizi kırmaya başlıyorsunuz. Merak etmeyin çok çok daha iyi olacaksınız değişime direnmediğiniz zaman.


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler Yönetici Gezegeniniz Merkür 11 Mayıs itibariyle Retrograde yani gerileme hareketine başlıyor. Pazar günü öncesinde Merkür'ün gölgeli konumu ile enerjisi başlamış oluyor. 8 Haziranda Merkür Retrosu sona eriyor.

Jüpiter Koç burcu transitiyle sizlerde biraz rahat nefes almaya başlayacaksınız. Yalnızca 8 hazirandan sonra önemli kararlarınızı almaya, önemli anlaşmalarınıza imza atmayı düşünebilirsiniz.

Yarım kalmış eğitimleriniz, projeleriniz varsa hatta okumayı planlayıp okumadığınız kitaplarınızı tam da bu dönemde bitirebilirsiniz.

Yine eski ilişkileriniz bu dönemde size geri dönme gafletinde bulunabilirler lakin merkür retrosu bitince tekrar geldikleri yere geri döneceklerdir.


YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Haftanın ilk günleri duygusal anlamda zorlanabilirsiniz. Maddi konularda canınızı sıkacak durumlar olabilir.

Çarşamba itibariyle biraz daha rahatlayacaksınız.

Merkür retrosu arkadaşlarınızla olan iletişiminizde sıkıntılar veya yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Eski arkadaşlarınız ile tekrardan biraraya gelebilirsiniz.

Harekete geçmek istediğiniz konularda aslında destekleniyorsunuz, olumlu gelişmelerle karşılaşmış olmalısınız fakat sorumluluk alma konusunda tam olarak çekinceleriniz var.

Önemli adımları atmak için 8 haziran sonrasını beklemeniz doğru olacaktır.


ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Aslanlar uzun süredir zorlanıyorlardı. Hem Uranüs Boğa'dan kareleniyorlardı ve Satürnden karşıtlık alıyorlar. Bu süreç devam edecek lakin Jüpiter Koç'a girmesiyle birlikte biraz nefes almaya başlayacaklar. Venüs Koç ile de yine maddi değerler ve ilişkiler konusunda şansları açıldı ama Jüpiter en büyük iyicil olduğu için şansları da artacak.

Aslanların en büyük sınavı sabitlikleri ve kibir savaşı içinde olmaları. Çok büyük değişimlerden geçiyorsunuz, kırılmalar yaşamak zorundasınız.

Adalet konularınız varsa mahkemede olan onlarla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzak seyahatler için yine olumlu fırsatlar karşınıza çıkacaktır.


BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Başak sizlerde iyicil Gezegenlerin etkisini 8.evinizden alıyorsunuz. Burası sizin eşinizin kaynaklarını gösterir onda bir artış gözlemlenebilir. Veya bir süredir beklediğiniz toplu paralarınız tazminat gibi, nafaka gibi, sigorta gibi ya da miras kalmıştır oradan gelecek payınızı alabilirsiniz.

Mars ve Neptün sizin ilişkiler evinizde transitleri sürüyor dolayısıyla enerjiniz biraz düşüktü. Kafalar dalgın, yapılacak hamleler konusunda kararsızlık, belirsizlikler mevcuttu.

Şimdi Merkür retrosu yine en çok sizi etkileyecek çünkü yönetici Gezegeniniz Merkür.

Özellikle iletişim konusunda yeteri kadar kendinizi ifade edemeyebilirsiniz, yanlış anlaşılma, hatta kandırılmaya açık bir dönemden geçebilirsiniz.

8 hazirana kadar temkinli olmakta , yanlış kararlar almamaya ve hatta karar aşamasını sonraya bırakmanız faydanıza olacaktır.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

İlişkiler ve ortaklık alanınızda iyicil etkiler söz konusu. Arası açılan, konuşmayanlar ise bu süre zarfında barışabilirler. Yine de Merkür retrosunun etkilerini unutmamak gerekir. İki düşünüp bir konuşmak doğru olacaktır.

Gündelik hayatınızın rutinlerinde bir uyuşukluk, bir isteksizlik ve karmaşıklık söz konusuydu. Bu bir süre daha devam edecek.

Perşembe günü biraz daha rahatlayacaksınız. Duygularınızda daha iyimser bir hava esecek. İkili ilişkilerinizde çok fazla zıtlaşma isteğiniz olabilir bu enerjiye kapılmazsanız sizin için daha iyi olacaktır.


AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Sevgili Akrepler iyicil Gezegenler sizin 6.evinizde transit ediyorlar. Bu da sizin gündelik hayatınızdaki rutinleri, yeme içme alışkanlıklarınızı değiştirme, geliştirme şansı verecek.

Sağlığınızla ilgili bir probleminiz varsa çözümleyebileceğiniz, şifalanacağınız bir dönemdesiniz.

İlişkiler konusunda epeyce bir süredir büyük dönüşümler yaşadığınız ve hala yaşıyorsunuz. Artık eskisi gibi düşünmüyor ve çünkü Plüton sizi bu konuda büyük sınavlara soktu.

Aşk, meşk konularında belirsizlik içinde olmalısınız tam anlamıyla bu konuda bir yol alamamış olabilirsiniz.

Mars'ın koç transitiyle birlikte bu konularınız da netleşmeye başlayacak. Çünkü sizin de yönetici Gezegeniniz var ve en güçlü pozisyonuna geçmesine çok az kaldı.


YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Sevgili Yaylar aşkta bizim de yüzümüz gülür mü? dediğinizi duyar gibiyim. Evet iyicil Gezegenler sizin 5.evinizde transit ediyor olacaklar.

Çocukları olanların ise çocuklarıyla olan ilişkilerinde düzelme olacak. Hatta çocuklarınızın eğitimleriyle ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

Kendinizi biraz daha eğlendirmeye yeni hobiler edinmeye başlayabilirsiniz.

Aileniz ve evinizle ilgili biraz sıkıntılı süreçlerden geçiyorsunuz. Buradaki konulardaki belirsizlik, ilerleyememe durumları olmuş olabilir.

Evli olanlar ve ortaklı iş yapanlar ise zorlu bir süreç içindeler özellikle düşünce ve fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Birlikte verilmesi gereken kararlar varsa bu konuları ertelemenizde fayda olacak 8 hazirandan sonra net kararlar almak daha doğru olacaktır.


OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Sevgili Oğlaklar sizin evinizle, ailenizle ilgili konularda iyileşme görülecek. Aile bağlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Kardeşlerinizle aranızda belirsiz bir takım durumlar olduysa eğer yakında o konularda da düzelmeler olacaktır.

Evinizle ilgili yenilik yapmak, tadilat işlerine girmek için güzel zamanlar tabi bunun içinde masraf yapabilirsiniz.

Yapmak istediğiniz bir çok şey var özellikle gündelik hayatınızda işinizle ilgili bir takım planlarınız olabilir fakat maddi anlamda isteğiniz desteği bulamıyor veya engele takılıyor olabilirsiniz.

Sistem sizin güçlenmenizi istiyor. Özdeğer duygularınıza bir bakın iyice gerçekten kendi değerinizin farkında mısınız? Para sizin için ne kadar önemli? Ne kadar çok param olursa o kadar değerli olurum fikrinde misiniz?

Tüm bunları tek tek sorgulayıp, yenilemenin zamanıdır.


KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Sevgili Kovalar sizlerde iyicil Gezegen transitlerini kardeşler, yakın çevre , ticaret, ulaşım, eğitim, iletişim, eğitimler konularında alıyorsunuz.

Küçük seyahatlere çıkabilirsiniz, yine ticaretle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Para evinizle ilgili sıkıntılarınız, zorlanmalarınız vardı ama bu durumda yakın zamanda güzel şanslar yakalamaya başlayacaksınız.

Kendinizle ilgili çok büyük gelişimler yaşıyorsunuz daha doğrusu hayat sizi öyle bir zorluyor ve hatta kısıtlıyor ki siz daha iyi siz olabilmenin yollarını öğreniyorsunuz.

Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınız artmış, onlarla iletişimsel sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Haziranın ilk haftasına kadar bu alanda pürüzlerin olması muhtemel.


BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Sevgili Balıklar Jüpiter sizlere umuyorum ki tüm güzellikleriyle gelmiştir. Jüpiter artık Balıktan çıkmaya hazırlanıyor bu da biraz yorucu bir etki verecektir.

Maddi anlamda şansınız artıyor ve gelirlerinizde çoğalmalar söz konusu olacak.

Ailenizle, ebeveynlerinizle olan konularda biraz zorlanmalar yaşıyorsunuz. Özelikle iletişim konusunda yeteri kadar anlaşılamadığınızı hissedeceğiniz zamanlardan geçeceksiniz.

Aslında bu haziranın ilk haftasına kadar olan süreçte bilinçaltınızda ailenizle ilgili, atalarınızla ilgili konularda bir takım çalışmalar yapmanız size iyi gelecektir.

Geriye dönük tamamlanmamış yarım kalan sözleriniz, içinize attığınız sizi üzen ne varsa ortaya döküp anlatmak için güzel zamanlar.
6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


Yazı: Blog2_Post
bottom of page