UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

8 ŞUBAT 2024 Gökyüzü Notları ve His Yüklemeleri


Hepinize Merhabalar

Bugün Sabah saatlerinde Ay boşlukta olacak ve Saat 17:01 de Ay Kova burcuna geçecek. Dolayısıyla akşamüstüne kadar işlerimizi yoluna koymakta zorluk çekebiliriz. Çok önemli işlerinizi gün içine bırakmayın.

Akşamüstü Ay Kova burcuna geçerek Pluton ile kavuşacak. " Derin duygular besliyorum sana karşı " 😊 Özcan Deniz in şarkısı geldi aklıma. İşin içinde Pluton varsa derinlik, gizemli, kasvet, gizlilik, manipülasyon, baskı gibi daha da uzunca bir listeden kötücül etkileri düşünmemiz doğru olacaktır.

Evet büyük dönüşümü anlatır, küllerinden doğan Anka kuşudur ama Anka olmadan önce ödediği bedel Yanmasıdır bu da önemli bir detay.

Kova temasına dikkat çekici ki yakın zamanda bu hatlara Venüs ve Mars da eşlik edecek. Hayatlarımızda çok büyük değişimler söz konusu olacak ve geriye dönüp baktığımızda bu günleri nasıl atlatabildiğimize şaşıracağız.

20 yıllık yep yeni bir döneme tam anlamıyla girmemize çok az kaldı. Esas geçiş

20 Kasım 2024

Venüs ile Uranüs arasındaki uyumlu toprak üçgeni bizlere umulmadık fırsatlar sunmaya devam ediyor. Venüs hem ilişkileri anlatır hem de maddi değerleri finansal durumları anlatır. Dolayısıyla bu aralar beklenmeyini bekleyin özellikle Toprak elementi grupları çok daha şanslı olacak.

Cuma ve Cumartesi için çok minnoş cümleler kuramayacağım maalesef şimdiden kusuruma bakmayın.

Olacak ile Öleceğe çare yok demişler. O yüzden endişelere kapılmak bize fayda vermez. Mutlaka her zorlukta bir kolaylık verecektir Yaradan.


Gelelim His Yüklemelerimize

💕 Hayatımda olan her şeyin bir amacı ve anlamı olduğunu biliyorum. Her ruhun kendi tekamülünde oynaması gereken rol ne ise onu fark edip hakkıyla oynamayı , hikayemin kahramanı olmaya izinliyim.

💕 Olayların ve kişilerin beni daha iyi birine dönüştürmek için geldiğini biliyorum. Bu deneyimlerin içinden farkındalıkla ve bilinçle çıkabileceğimin hissini biliyorum.

💕 Evrendeki her şeyin kendi içinde mükemmel bir düzen ve ahenk içinde olduğunu biliyorum ve kabul ediyorum.

💕 Var olan her şeyin Yaratıcısının her daim beni koruyup kolladığını ve gözetmesinin nasıl bir his olduğunu biliyorum.


Namaste ❤️

20 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


Yazı: Blog2_Post
bottom of page