UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

7 MART 2023 BAŞAK BURCUNDA DOLUNAY


Herkese Merhabalar

İstanbul saatiyle 15:40 da Yükseleni Aslan burcunda Başak burcunun Mizar sabit yuldızında bir dolunay yaşayacağız.

Mizar yıldızı Ursa Major (Büyük Ayı) takımyıldızında bulunan bir yıldızdır. Oldukça zorlayıcı ve sert etkileri vardır.

Yine 8 Kasımdaki 2022 de Tutulmada 16 derecede olması bize yine o dönemdeki durumları hatırlatacaktır.

Haritanın 8 evinde Güneş Balık burcunda 2• evinde ise Ay Başak burcunda oluyor. Bu hatlar para ile ilgili konulrı anlatır. Borçlar, krediler, vergiler, bankalarla, sigorta, tazminat konularını anlatır.

Yine krizler, karışıklıklardan, kaoslardan baksedebiliriz. Ama Başak burcu olarak yeni düzenlemeler, organize etmek, derlemek, toplamakla ilgili olacaktır.

Hizmetle alakalı temalar çok önemli olacak. Yine sağlık konuları, sağlık sektörü, hastaneler, ilaçlar, hastalıklar , beslenme konuları önemli olacak. Sulardan gelebilecek sıkıntılardan daha öncede bahsetmiştim. Çünkü Satürn Balık transitine giriyor ve ciddi anlamda su ile konular oldukça önemli olacak.

Yükseleni Aslan burcunda olması ise sahne önünü, liderleri, yöneticileri, egosal sorunları, diktatörlüğü de verecektir.

Dolunay'ın Apex inde Mars olması yine bu dolunayın zorlayıcı etkilerinin bir başka tarafı olacak. Mars ikizlerde bu dolunaya kare olması bir takım gizli kapaklı konuları açığa çıkartabilir. Sert tartışmalara, laf dalaşlarına, sırların ortaya çıkması mümkün görünüyor.

Mars ile Neptün arasındaki kare açı yine bir takım kazalara, yine sudan gelebilecek zararlar sel gibi, zehirlenme gibi, yanlış ilaç kullanamını, ilişkiler açısından kandırılmalara, aldatılmalara açık bir süreç.

Başak burcu zodyakta hizmetle alakalıdır. Sistemin hizmetçisidir. Çalışır, çalışr, düzenler, toparlar, kaosdan düzen getiren, ince eleyen, detaylara giren, takıntı çalıştıran, anksiyete gibi depresyonla ilgili konular da verecektir.

Dolunay da konuları görünür hale gelir. Duygular , hormonlar yükselir, sinirler gerilir. Çatışmaya açık bir halde oluruz.


Kendinize, sevdiklerinize, aklınıza mukayet olun.


Namaste ❤️
16 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


Yazı: Blog2_Post
bottom of page