UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

7 Şubat 2024 Gökyüzü Notları ve His Yüklemeleri


Herkese Merhabalar

7 Şubat 2024 Gökyüzü Notları ve His Yüklemeleri

Bugün Ay oğlak burcunda seyrine devam ediyor. Jüpiter ve Satürn e uyumlu açıları olacak. Bu da oluyor ki bugün genel anlamda destekleyici acılar içersinde olduğumuzu gösterir. Özellikle iş konularında finansal anlamda olsun dayanışma ve işbirliklerine uygun bir gün.

Akşam saatlerinde de 21:30 civarında Ay- Venüs kavuşma getirecek . Bu kavuşumda yine ilişkiler açısından iyi bir etkiye sahip olacak.

Uranüs ile Venüs arasında toprak üçgeni de umulmadık fırsatlar ve belki de tanışmalar getirecektir.

Mars ile Neptün de yine uyumlu açıdalar. Dolayısıyla yaratıcı, ilham aldığımız konular varsa ortaya koyma, eyleme geçirme açısından yine desteklenen bir zamanda olduğumuzu gösterir.

Bugünün His Yüklemelerine gelince

🌸 Var olan her şeyin Yaratıcısı beni her daim işitir, dualarımı duyar ve benim hayrıma olanları, benim için en iyisini her zaman bilir ve verir. Bunun nasıl his his olduğunu biliyorum.

🌸 Var olan her şeyin Yaratıcısı her zaman bana rehberlik yapar. O’nun rehberliğini, sevgisini ve şefkatini görmeye, yaşamaya, almaya hakkım var ve izinliyim. Bu hissi biliyorum ve anlıyorum.

Zamanın ve mekanın ötesinde bizim farkındalığımızın ve idrakımızın ötesinde, anlayışmızın çok ötesinde olan bir yerde olan Yaradan, Anda herşeyi yaratıp tezahür ettirebilir.

O’nun tezahürünün nasıl bir his olduğunu bilmek ister misiniz?

Yaradan Ol der ve OLUR ❤️

Tüm bu hislerin size Theta tekniği ile DNA nıza yüklenmesi için Evet yazmanız izinli olmanız yeterlidir.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page