UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

6 OCAK 2023 GÖKYÜZÜ NOTLARI


Merhabalar Hepinize

Ay bugün Yengeç burcunda seyrine devam ediyor. Yengeç burcunda olduğunda daha ev temaları, beslenme, güvende olma , ailemizle ilgilenmek isteyebiliriz. Şu soğumaya başlayan havalarda sıcacık yataklardan kalkıp okula, işe hayatımızın sorumluluklarına girmek biraz bizi nazlandırabilir.

Ay yengeçte Ay düğümleri ilen olumlu kontağı sabah saatlerini daha güzel bir akış söz konusu, demek ki destekleyici kontaklarda kurabileceğimiz kişilerle de biraya gelmemiz mümkün görünüyor.

Akşam 19 civarında Ay sirius kavuşumu yaşanacak dolayısıyla bu da çok değerli bir görünüm. Gökyüzünde böyle zamanlarda dua ve dilek kapılarının daha açık olduğundan bahsederiz ve bu zamanları daha manevi anlamda değerlendirmeyi önerebiliriz.

Bugün yine Güneş Oğlakta Vega sabit yıldızı ile de kavuşuyor olacak. Bu sabit yıldız da oldukça şanslıdır. Bilgiyle çok alakalıdır. Yazıp, çizmekle de ilgilidir.

Demek oluyor ki bugün akşam saatlerinde bu güzel etkileri bizlerde hayatlarımızda fırsata öevirebilmek için bir takım adımlar atabileceğimizi, belki birileriyle bir fikir proje üzerinde konuşabileceğimizi, yine yazı yazmakla ilgili olduğu için bir kitap a başlamak. bir senaryo veya tez gibi gibi bu konuların start ını vererek ileri ki yıllarda bile kalıcılık sağlayacak güzel çalışmalara hazırlık olarak düşünebiliriz. Oğlakta kalıcılık olduğunu hatırlatmam da fayda var.

Evet Güneş ve Ay arasındaki karşıtlık zorlayıcı görünse de aslında her iki Işık kaynağımızda önemli sabitler üzerinden geçişlerini yapıyorlar. Bu da demek oluyor ki konular tam karşımıza geliyor olacak.

Yarın da Yengeç burcunda bir Dolunaya doğru gidiyor bu karşıtlık aslında. Yarın da sizlere bununla ilgili yazımı hazırlayacağım.


Hepinize güzel bir gün diliyorum.


Namaste ❤️

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page