UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

6-12 HAZİRAN HAFTASI BİZLERİ NELER BEKLİYOR?


KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇLAR

Sevgili Koçlar Enerjiniz oldukça yükseldi yapmayı planladığınız projeler için daha henüz yeterli desteği bulamamış olabilirsiniz. Üstlerinizle ve sizden büyüklerle fikir ayrılığı ve çatışma yaşamanız olası gözüküyor.

14 hazirandan sonra çok daha rahatlayacaksınız ve istediklerinizi yaşama geçirme fırsatı yakalayacaksınız az sabır.

Satürn sizlerin 11. evinizde geri hareketine başlayacak. Hayalleriniz, arkadaşlarınız, girdiğiniz gruplar buradaki konularınızla ilgili neleri değiştirdiniz, neleri fark ettiniz, hangi konularda zorlandınız ve neyi ne kadar fark edebildiniz. 23 Ekime kadar sınav konularınız buradan gelecek.


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞALAR

Sevgili Boğalar hayatınızda çok güzel zamanlardan geçiyorsunuz. Kimileri aşklarını buldu, kimileri ise maddi anlamda yeni şanslar ile karşılaştı.

Zihinsel anlamda bir dinginlik yaşadınız, içe döndünüz iç muhasebelerinizi yaptınız.

Parayla ilgili yeni şanslar, fırsatlar yakalamış olabilirsiniz fakat bunları değerlendirme ve para kaynaklarınızı yönetmeyle ilgili öğrenmeniz gereken şeyler var. Bu konularda danışmanlık almak veya bilen kişilere danışmak sizin için iyi olacaktır.

Satürn sizlerin de kariyer evinizde ve topluma karşı yüzünüz yani etiketinizle ilgili alanda olacak. Gerçekten içinize sinen bir kariyeriniz var mı? Sahip olduğunuz sıfatlar sizi yansıtıyor mu? Bu konularla ilgili neleri değiştirdiniz, ne gibi deneyimler yaşadınız, yeteri kadar sorumluluklarınızı yerine getirdiniz mi? 23 Ekime kadar bu konular gündeminizde olacak.


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler bir süredir yönetici gezegeniniz Boğa burcu seyrinde geri hareketiyle sizi oldukça yordu. Özellikle maddi konulara, sahip olduğunuz değerlere kısacası ne kadar güvendeyim? Yeteri kadar kaynağa sahip miyim? düşüncesi zihinlerinizi yordu. Belki de aile büyükleriniz de sizleri bu konuda sıkıştırabilirler ve dolayısıyla sizlerde yeni çözüm bulma yoluna gidebilirsiniz.

Yavaş yavaş bu düşüncelerden sıyrılmaya başlayacaksınız. Artık kafanızda durumları netleştirdiniz ve yapmanız gerekenleri biliyorsunuz.

14 Haziranda Merkür İkizler seyri ile artık rahatlayabilirsiniz.

Satürn sizin 9.evinizde geri harekete girecek. Dolayısıyla adalet konuları, yurtdışı , yabancılar, akademik hayatınız, yaşam amacınıza dair derin düşüncelere tekrar dalabilir ve bu konularla ilgili neyi ne kadar çözdünüz, sorguladınız , korkularınızla yüzleşebildiniz mi onu deneyimleyeceksiniz.


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sevgili Yengeçler yapmak istediğiniz projelerinizi birilerine anlatmak için acele etmeyin. Sizi yolunuzdan döndürebilirler, kafanızı karıştırabilirler ve fikirlerinizin nasıl olamayacağına dair sizi ikna etmeye çalışabilirler. Bu tip manipülasyonlar sizi geriye çekmesin, kabuğunuza çekilmeyin.

Gökyüzünde biraz gergin rüzgarlar esmeye devam ediyor. Daha ileriye adım atmamız doğru olmaz.

Satürn sizin 8.evinizde geri harekete başlayacak dolayısıyla yaşam alanınızdaki krizleri yeteri kadar yönetmeyi öğrenebildiniz mi bu konular tekrar gündeminize gelecek.


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLANLAR

Sevgili Aslanlar sizlerde enerjilerinizi destekleyici Jüpiter ve Mars'ın koç burcu desteğiyle oldukça hareketlendiniz. Tabi ki bu enerjilerin bazı gölgeli etkileri de olabiliyor. Öfkeli olmamanız, fevri davranışlardan kaçınmanız yerinde olacaktır.

Sizler de Satürn transitini 7.evinizde yaşayacaksınız. Burası evlilik, ortaklık ve açık düşmanların, ilişkilerin evidir.

Dolayısıyla bu konularla ilgili ne gibi düzeltmeler yaptınız, hangi korkularınızla yüzleştiniz 23 Ekime kadar bu konular gündeminizde olacak.


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Sevgili Başaklar haftaya duygusal anlamda kendinizi daha rahat hissederek başlıyor olacaksınız.

Bir şeyleri toparlama, düzenleme iyi oldukça iyi bir zaman.

Yönetici Gezegeninizin retrodan çıkıyor olması sizleri biraz daha rahatlatacaktır. İletişim konusunda artık düşüncelerinizi daha rahat ifade edebileceksiniz.

Satürn ise sizin 6.evinizde retro hareketine başlıyor olacak dolayısıyla sağlığınız, gündelik yaşamınız, iş hayatınız, yanınızda çalışan birileri var ise bu konularda neler yaptınız? Neleri ne kadar düzenleyebildiniz? Ne kadar bu konularda deneyim kazandınız o konular sınanacak.


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİLER

Sevgili Teraziler sizlerde güzellikle ilgili operasyonlar için uygun zamanlardasınız. Merkür retrosunun da bu hafta bitmesiyle birlikte bununla ilgili planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bazı Teraziler ise çocuklarıyla ilgili konularda ekstra masraflarla karşılaşabilirler.

Kredi çekmeyi düşünenler Haziranın 14 ünden sonra daha iyi bir zaman dilimi olacaktır.

Satürn sizlerin 5.evinizde geri harekette olacak. Bu da sizin yaşaman enerjinizi, çocuklarınızı, yaratıcı yönünüzü, spekülatif alanları gösterir.

Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınızı tekrardan gündeme getirebilir. Borsa gibi spekülatif alandaki yatırımlarınızı tekrardan gözden geçirmeniz gerekebilir.

Üzerinde düşündüğünüz yaratıcı projelerinizi tekrardan hayata geçirmekle ilgili yeteri kadar gerekenleri yapabildiniz mi bu tip konular gündeminizi oluşturacaktır.


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREPLER

Sevgili Akrepler sizler de gündelik hayatınız oldukça hızlandı. İşleriniz arttı. Bu süre zarfında sağlınızı ihmal etmemelisiniz. Özellikle baş ve yüz bölgesiyle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

İlişkiler konusunda bir süredir doğru iletişim kanalında değildiniz. Önünüze bir takım fırsatlar gelmiş yeni kişiler ile tanışmış olabilirsiniz. Bu kişiler doğru kişiler mi diye fazlasıyla sorgulama içinde kalmış, adım atamamış olabilirsiniz. Fakat geçmişteki konulara oldukça fazla takılıp kaldınız.

Bu enerjiden kurtulmaya başlıyorsunuz. Zihninizdeki bulanıklıklar ve güven konusundaki endişeleriniz yakın zamanda gitmeye başlayacak.

Satürn de sizlerin 4.evinizde geri hareketine başlayacak burası sizin ailenizle olan ilişkilerinizi, yaşadığınız yeri, evinizi, köklerinizi anlatır. Dolayısıyla bu konularla ilgili ne kadar gelişme sağladınız, neleri öğrendiniz, sorumluluklarınızı yerine getirebildiniz mi? Korkularınızla yüzleşebildiniz mi?

Bu konular 23 Ekime kadar gündeminizi oluşturacak.


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAYLAR

Sevgili Yaylar aşk evinizde güzel heyecanlar başlamış olabilir. Yeni arkadaşlıklar kuruyor, kendinize yeni hobiler ediniyor olabilirsiniz.

Gündelik hayatınızı uzun süredir baştan aşağıya yeniliyor, kendinize yepyeni rutinler oluşturuyorsunuz.

Sağlığınızla ilgili de yeni bir düzen oluşturmanız gerekiyordu eğer ki oluşturmadıysanız minik operasyonlar geçirebilirsiniz dikkatli olmanızda fayda var.

Satürn sizlerin 3.evinizde geri hareketine başlayacak. Sizlerin düşünce yapınızı, kardeşlerinizle olan iletişiminizi ve ticari hayatınızı, eğitimlerinizle ilgili konuları önünüze tekrardan getirecektir.

23 Ekime kadar konularınız ve sınavlarınız buradan gelecek.


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Sevgili Oğlaklar sizler de bir süredir yaratıcılık gerektiren konularda bir sıkışıklık yaşadınız. Tam anlamıyla kendinizi yeni yaratımlara, yeni projelerin içine giremediniz.

Bir şeyleri düşünmüş istemiş olabilirsiniz fakat bir üşengeçlik hali yaşamış olabilirsiniz.

Aslında enerji sizi yeni bir şeyler yapmaktan alıkoyup eskileri tamamlamanızı istiyordu.

Bu haftadan itibaren enerjiler yenileniyor ve yeniden yaratıcılığınızı parlatabilirsiniz.

Satürn sizin para evinizde geri gitmeye başlıyor. Para ve öz değeriniz konusunda yeteri kadar sizden istenenleri yerine getirdiniz mi? Finansal anlamda kendinizi idame edebiliyor musunuz? Kendi öz varlığınızın kıymetine varabildiniz mi? Sınırlarınızı çizmeyi öğrenebildiniz mi Satürn sizleri bu konularda sınavlara tabi tutmaya geliyor.KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVALAR

Sevgili Kovalar sizlerde evinizle, ailenizle ilgili konularda bir süredir iletişimsel sıkıntılar yaşamış bir takım aksaklıklar içinde kalmış olabilirsiniz.

Bu durum yakın zamanda çözülmeye başlayacak, enerji dağılmaya başlıyor.

Hızlı düşünmeye, ani fevri kararlar almaya meyillisiniz. Yapmanız gerekenleri net olarak biliyorsunuz fakat aile büyükleri veya üstlerinizle fikir çatışması yaşayabilirsiniz.

14 Haziran haftası fikirlerinizin daha desteklendiğine ve işlerinizi daha kolay bir şekilde yoluna sokabildiğinizi göreceksiniz.

Risk almak istiyorsunuz bununla ilgili gerekli araştırmalarınızı yapıyorsunuz. Özellikle spekülatif alanlarda şansınız açık görünüyor.

Satürn sizlerin 1.evinizde geri hareketinde olacak. Kendi sınırlarınızı, kendinizle ilgili hangi gerçeklerle yüzleştiniz, hangi korkularınızı gördünüz, kendiniz için neleri gerçekleştirdiniz, kendinizi sıkıntıya soktuğunuz, gelişmeniz için sizi zorlayan deneyimlerin hangisinin içinden başarıyla çıktınız 23 Ekime kadar bu konular gündeminizi oluşturacak.


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR

Sevgili Balıklar sizler enerjinizi yükseltip hareketlenmeye başladınız. Sizi bir şeyler hadi yapabilirsin, hadi ayağa kalkabilirsin şeklinde bir enerji yaşamınıza girdi. Üzerinizdeki ataleti atmaya, motivasyonunu yükseltmeye başladınız.

Kapalı alanlarda kaldığınız zamanlar olmuş olabilir ve artık kendinizi dışarı atacak enerjiyi kendinizde yeni yeni buluyor olabilirsiniz . Aslında mental olarak da çok yorgunsunuz. Zihniniz size sürekli ilüzyonlar sunarak korkularınızı gün yüzüne çıkarmaya çalışıyor.

Evinizle ilgili değişiklik yapabilirsiniz fakat bunun için haziran sonunu beklemenizi tavsiye ederim.

Satürn sizlerin 12.evinizde yani bilinçaltınızda, sizin geri planınızda, sizin göremediğiniz belki de bilmekten imtina ettiğiniz alanda gizli kapılar ardındaki düşmanlarınızla sizi tekrar yüzleştirmek için gelecek. ?

Bunlar benim başıma neden geldi diye sormaya devam ediyor musun? Yoksa başınıza gelen şeylerin ilahi planda sizleri daha iyi geliştirmek için, tekamülünüz için olduğunun idrakine varabildiniz mi? İsyanda mısın? Yoksa tevekkül içinde olanı, olduğu haliyle kabule geçebiliyor musun?

En derinlerine inmeye geliyor Satürn. Sana, hakikatinle yüzleşme fırsatı sunuyor.

Sahiden bulabildin mi kendini? Yoksa sisler içinde, hayaller aleminde kaybolup gittin mi?


NAMASTE
'


4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


Yazı: Blog2_Post
bottom of page