UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

4 MART 2024 GÖKYÜZÜ NOTLARI


Hepinize Merhabalar

Bugün sabah saatlerinde Ay yay burcu da olacak.

Ay yay burcunda iken daha hareketli , daha neşeli daha enerjik oluruz.

Venüs ile Uranüs arasındaki kare açı devam etmekte. bu ikisi arasındaki olumsuz açı bize ilişkilerde beklenmedik gerginlikler verebileceği gibi dürtüsel gereksiz harcama isteği içinde olabileceğimizi anlatır.

Sabah saatlerinde ise Ay ve Venüs ile arasında olumlu bir açı olacak.

Bu görünüm ise bir nebze de olsa gergin ve olumsuz etkileri haifletir ve destekleyici bir etki yarartır.

Bugün Merkür ile Uranüs arasında olumlu destekleyici bir açı var dolayısıyla iletişim , basın yayın , yazıp, çizmeyle alakalı , ticaret ve seyahatlerle, eğitim ,öğretim ,öğrencilerle alakalı konularda güzel enerjiler söz konusu.

Ama bu etki çok fazla sürmeyecek . Akşamüstü 6 ya kadar durumları toparlayabiliriz.

Bu vakitten sonra işler biraz karışabilir. Ay öncesinde Neptün ile kare açı çalıştırıp sonrasında da boşluğa düşeceğinden işlerimizi tamamlamamızda fayda olacak.

Satürün ile Jüpiter arasındaki destekleyici açı devam etmekte dolayısıyla bu yetki de aslında yaşça büyük ve konusunda uzman kişilerden yardım alabileceğimizi gösterir.

Balık temasını yoğun olduğu şu sıralar özellikle de merkür'ünde balık da olması zaman zaman algılarımızın dağılması, kafamızı toparlamakta zorluklar yaşamamıza sebep olacaktır. Net ve doğru karar vermek için zorlanabiliriz. Objektif olamayabiliriz. O açıdan başka bir göze ihtiyaç duyabiliriz.


Hepimiz için çok güzel bir hafta olmasını diliyorum.


Namaste❤️


1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page