UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

4-11 EYLÜL HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN HABERLER

Hepinize Merhabalar

4 EYLÜL PAZARTESİ


Bu haftaya nihayet 23 Temmuzdan beri retrosunu yaşadığımız Venüs'ün Retrosu sona eriyor. Venüs bizim sevgi lisanımızdı, sevme ve sevilme şeklimiz, aynı zamanda hem maddi hem de özdeğerimizle alakalı bir Gezegenin bunca zaman Retrosunda bizlerde en çok sevgi, ilişkiler, maddi değerler ve özdeğerimizle ilgili konularda blokajlar yaşadık.

Şimdi Temmuz ve Ağustos aylarında yaşadığımız konularla ilgili tekrardan bir geri dönüşler yaşayacağımız zamanlardan geçeceğiz.

Bunu söyleme nedenim teknik olarak Venüs Gezegeni gerilediği derecelerden tekrar aynı dereceler üzerinden ileri hareket edeceği için aynı bölgeler taranacak ve dolayısıyla da bu dönemlere yaşadığımız konularla ilgili bir netlik kazanacağız.

Ay Boğa burcunda haftaya başlıyoruz. Demek ki keyif almak isteyeceğimiz, bizi mutlu edecek konularla ilgileneceğimizi, iştahımızın artacağını gösterir.

Tabi Boğa da yine para ve finans konuları da önem kazanır. Venüs'ünde Retrodan çıkıyor Fakat bu seferde Boğa'daki Jüpiter Gezegeni Retroya girmeye hazırlanıyor. Jüpiter Retrosu 1 Ocak 2024 tarihinde sona erecek.

Dolayısıyla maddi değerler , para ve finans ile ilgili konularda hala gereken hız ve açılma beklemek doğru olmayacak.


5 EYLÜL SALI

Bugün Gökyüzünde hala Ay Boğa burcunda ilerliyor ve Uranüs ile kavuşum halinde olacaklar. Duygu dünyamızda oldukça umulmadık farklılıklar yaşayabiliriz. Yani ani duygu değişimleri yaşatır. Jüpiter ile Venüs arasındaki kare açı devam ediyor. Dolayısıyla ilişkiler açısından zorlayıcı bir görünüm sunuyor olacak. Pek tabi maddi konularla da ilgili olduğu için Venüs para piyasalarındaki sert etkileri verecektir.

Jüpiter, Merkür ve Güneş ile olumlu açısı bulunuyor. Jüpiter demek ki bizim fikirlerimizi, iletişim şeklimizi ve kendi kimliğimizi ortaya koyma konusunda destekleyici olacak.

Bu dönemde aklımıza gelen fikirler daha sonrasında maddi kazancımızın artmasına vesile olan verimli yatırımlar yapmamıza olanak sağlayacak. Tabi ki zaman içinde olacak şeyler bunlar. Bu dönemde tohumlar atılır ve sonrasında meyvelerini yemeye başlayacaksınız.

Ç

6 EYLÜL ÇARŞAMBA

Bugün Gökyüzündeki en önemli görünüm Merkür ile Güneşin tam derece kavuşması olacak. Merkür, Güneşin kalbinde denilir, cazimi denilen özel bir görünüm olacak.

Özellikle 14:05 de gerçekleşecek olan bu gökyüzü kombinasyonunda Zihninizden geçenlere ve dilinizden dökülenlere çok dikkat edin. Çünkü gerçekleşme olasılığı oldukça yüksek olacak.

Ay İkizler burcuna geçerek bizlerin iletişim trafiğinin yoğun olacağını, daha sosyalleşmek isteyeceğimiz, gruplarla birarada olup bol bol fikir alış verişi yapacağımızı hatta gölge tarafında bu fikir alış verişinin dedikoduya doğru evrilmediğine dikkat etmenizi öneririm. Malum yönetici gezegeni Merkür ve o da Güneşin kalbinde birleşecek dolayısıyla yaptığınız negatif dedikodular sonrasında sizin kaderiniz olmasın. Ben sizi uyarmış olayım....


7 EYLÜL PERŞEMBE

Bugün Gökyüzünde Ay hala ikizler burcunda devam ediyor dolayısıyla iletişim trafiği yine yoğun görünüyor. İletişim konularında dikkatli olmaya dikkat edelim malum Merkür retrosu devam ediyor o yüzden her türlü iletişim kazası yaşamamız mümkün görünüyor. Yazışmaların üzerinden bir kaç kez geçmeye ve dikkatli bir şekilde incelemeye özen gösterin ki daha sonrasında başınız ağrımasın. Tabi ki bizler bu dönemde imza, anlaşma konularını önermiyoruz fakat olması gerekiyorsa da çok çok dikkatli incelenmesini tavsiye ederim.

Özellik bugün çok daha dikkatli olmasınız çünkü Güneş ve Merkür e olumsuz açısı var. O yüzden bugün ekstra dikkatli olmamız gereken bir gündeyiz.


8 EYLÜL CUMA

Bugün Ay sabah saatlerinde Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 2 gün boyunca burada kalacak. Dolayısıyla konularımız aile, evimiz, köklerimiz, ebeveynlerimiz, beslenme, evde olma hali, içimize kapanmak, içe dönmek daha duygusal davranma dolayısıyla alınganlık, geçmiş konuları hatırlamak isteyebiliriz.

Ay ve Satürn arasındaki su üçgeni bizi duygusal anlamda düşüren durumlar karşısında gardımızı düşürmeyeceğimizi, gayet sağlam ve dik bir şekilde duygularımızı kontrol edebileceğimizi gösterir. Satürnden destek var çünkü.

Fakat akşam saatlerinde durum biraz farklı olacak işler değişecek. Saat 22:05 de Ay Yengeçte devam ederken Mars ile bir kare açıda olacaklar. Bu da demek oluyor ki duygusal krizlere maruz kalabiliriz. Belki geçmişten gelen bir konuyu ilişkimize yansıtabilir ve kaçınılmaz bir tartışmaya ortam hazırlayabiliriz. Aman diyeyim haftasonuna girerken tadınızı kaçırmaya hiç gerek yok. Merkür retrosu ile zaten dediklerimizin yanlış anlaşılması veya bizlerin kendimizi yanlış aktarmamız çok olası iken bu konuşmalardan ötürü sonrasında pişmanlık duyabiliriz. Manipülasyonlara gelmeyin.


9 EYLÜL CUMARTESİ

Bugün Gökyüzünde Ay Yengeç burcunda gezinmeye devam ediyor. Umarım cuma gecesi tadınızı kaçıracak gerginliklere girmemişsinizdir.

Bugün ailenizle birarada olmak, onlarla yemek organizasyonu yapmak, aileyi yapılacak bir dolu organizasyon planlayabilirsiniz.

Ay bugün hem Merkürden hem de Güneşten olumlu açılar alıyor. Demek ki iletişim şeklimiz daha akıcı, daha samimi ve anlaşılır olacak.

Aile büyükleriyle fikir alış verişi yapabilir, kendi planlarınızdan söz ederek onların desteğini alabilirsiniz.

Manevi duygularımız bugün yüksek olacak. Daha sakin, huzurlu ve sessiz ortamları tercih edebiliriz. Yine deniz kıyısında olmak bizim ruhumuza iyi gelecektir. Deniz kıyısında olamıyorsak en azından suya girmek, duş almakta bizlerin enerjisini yenileyecektir.


10 EYLÜL PAZAR

Bugün gökyüzünde Ay sabah saatlerinde boşlukta olacak ve Akşam 20:00 de Aslan burcuna geçiş yapacak. Yani boşlukta olacağı zamanlarda genelde işlerimizde aksaklıklar olur, yarım kalır. Pazar günü de tam böyle olması gereken bir gün değil mi? Çok plan, program yapmadan boşlukta bir gün olamaz mı yani? Belki kitap okuyabilirsiniz, bir film açıp izleyebilirsiniz. Bir yere yetişmeden, bir telaşa kapılmadan geçirilecek bir zaman olacak bizler için.

Akşam 20:00 den sonra planlar yapılabilir. Bu seferde sanatsal organizasyonlar için oldukça güzel olur. Sinema, tiyatro, konser, resim galerisi gibi sanatsal faaliyetler açısından oldukça verimli değerlendirebilirsiniz.


HER BİRİNİZE ÇOK GÜZEL BİR HAFTA DİLİYORUM UMUYORUM Kİ HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLUR.


NAMASTE
2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page