UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

30 AĞUSTOS SALI GÜNÜ BİZLERİ NELER BEKLİYOR?

Bugün hepimizin öncelikle 30 Ağustos Zafer bayramı kutlu olsun.

Gökyüzünde ise yine Ay Terazi burcu seyrinde devam ediyor olacak. Jüpiter karşıtlığı ile duygularımız ve inançlarımız arasında gel gitleri yaşatabilir. Duyguların ve inançların savaşının verir bu görünüm. Aslında bu zamanlarda tam da bunu yaşamıyor muyuz?

Mars'ın Ay ve Merkür ile olumlu kontağı ise bize adım atacak cesareti ve diyalogları verecektir. Doğru bağlantılar kurmak ve anlaşmalar için uygun olabilir.

Venüs ise Satürn ile karşıtlığından uzaklaşan açıda bu da aslında enerjiyi biraz rahatlatan bir durum anlamına geliyor.

İlişkiler ve maddi değeler, hatta özdeğerlerimiz konusunda sağlamlaşmak için gereken hamleler ne ise görmemizi sağlamış olmalı diye düşünüyorum.

Kollektif Gezegenlerin hepsi retrogradeler ve aslında yeni bir şeyler yapmamızdan ziyade eskilerin üzerinden çift dikiş geçilmesini istiyorlar ki hayatlarımızdaki konuları sağlamlaştırmadan yol almayalım diye. Bu sadece bireysel anlamda değil tüm insanlık için aynı şey söz konusu.

Akşam üstü ise Ay Chiron karşıtlığına doğru gidecek. Bu zaman diliminde ikili ilişkilerimizde yaralarımızı ve bizi üzen konuları dile getirirsek daha olumlu yol alabiliriz. Aksi taktirde karşı tarafı suçlayıcı cümleler kurmak yaraları tekrardan kanatabilir.


Namaste
1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page