UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

29 ŞUBAT 2024 GÖKYÜZÜ NOTLARI


Hepinize Merhabalar

Dört senede bir olan 29 Şubat gününden hepinize merhabalar bakalım bugün gökyüzünde neler varmış.

Ay akrep Burcu'yla gökyüzünde seyir halinde olacak ay akrep teyken duygusal anlamda biraz daha krizi manipülatif biraz daha gergin hissedeceğiz duygular içersinde olabiliriz ki bugün akrep burcunda iken sabah saatlerinde Plüton ile de kare açı oluşturacaklar. Dolayısıyla sabah saatlerinde sıkıntılı gergin durumlar yaşamanız mümkün görünüyor.

Benim de mesela sabah saatlerinde kızımı okula bırakırken arabamın yanına başka bir araba park etmiş ve ben sürücü kapısından giremedim. Arada kafamızın içinde beyin bir olduğunu fark etsek ve bunu nadir de olsa kullansak fena olmaz öyle değil mi?

Dün de bahsettiğim gibi güneş merkür ve satürün arasındaki balık burcundaki üçleme devam ediyor dünkü yazımı daha tekrardan okumanızı tavsiye ederim.

Bu sıralar düşüncelerimizi hissettiklerimizi ve kendi içimizde kopan fırtınalara ekstra daha dikkat etmek ve iyi gözlemlemekte fayda olacak özellikle bu aralar gördüğünüz rüyalara daha dikkatli izleyici olun bakalım oralarda ne gibi mesajlar yer alıyor.

İşin açıkçası en çok kendimizle ilgilenmemiz kendi üzerimizde çalışmamız gerekiyor. Sorunun da çözümün de kaynağı Kendimiz olduğunu fark ettiğimizde, sorun gibi görünen konuların artık sorun olmadığını fark etmiş olacağız.

Ay Düğümleri ile Chiron kol kola ilerlerken Venüs ile de sekstil yapıyorlar. Bu sıralar kendimizi rahatsız ettiğimiz bizi üzen yaralayan konularda kadın arkadaşlarımızdan destek alabiliriz kız kardeşlerimiz varsa onlardan destek alabiliriz, sevdiğimiz kişilerle bir araya gelip sohbet etmek bile çok değerli önemli olan burada yargısız bir gözle konusuna bakabilmek gözlemleyebilmek anlamaya çalışmak çok değerli olacaktır. Çünkü bizim en çok hata yaptığımız konu eleştirmek ve bunu karşı tarafın iyiliği için yaptigimizi söylemek en büyük saçmalık. Emin olun herkes kendi iyiliğini kendisi bilecek kadar her şeyin farkında. Zaten herkes kendi yaşadığını bilir. Eğer ki biz de aynı acılardan geçmediysek o kişinin ne hissettiğini bilmemiz mümkün değil.

Bazı şeyler göründüğünün ötesindedir hatta anlayışımızın çok daha ötesindediri O yüzden ahkam kesmek, yargı dağıtmak. Yıkıcı eleştiriler yapmak bizi üstün kılmaz.

Her zaman ağızdan çıkan söz ile kalbin sözleri bir olmaz. Esas meselede burada zaten kalbin sözlerini duyabilmek için susmak gerekir. Sahi geçmiş bilginin tesiri altında kalmadan, en bilgisiz,, yargısız halimizle karşımızdakini dinlesydik eğer yine de aynı duyguları taşır mıydık? Tavrımızda farklı yol çizer miydik? Şöyle derin bir nefes al ve bu dediklerimi bri düşün istersen.


Seviliyorsunuz❤️

Namaste 🙏

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


Yazı: Blog2_Post
bottom of page