UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

28 OCAK 2023 GÖKYÜZÜ NOTLARI


Herkese Merhabalar

Bugün gökyüzünde Ay Boğa burcunda transit ediyor olacak. Ay Boğa burcunda yücelir. Ay Boğa burcyndayken daha keyif odaklı olacağız. Belki biraz tembellik yapmak ve kahvaltı keyfini uzun tutmak isteyebiliriz.

Bugün biraz daha iştahımız açık olabilir, tatlı yeme isteyimiz artabilir. Duygusal olarak kendimiz daha güvende hissetmek isteyeceğiz.

Sevdiklerimizle birlikte olmak hatta onlarla yakın temasta olmak bize iyi gelecektir.

Güneş'in açılarına baktığımızda ise biraz gergin enerjiler söz konusu. Ay ve Güneş arasında dik açı var. Bu da demek oluyor ki duygularımız ve egolarımız arasında çatışmalar olması mümkün. Gereksiz alınganlıklardan ve kaprislerden uzak durmak gerekir.

Güneş ve Ay düğümleri arasındaki kare açı ise sabit burçlar üzerinde olması esas zorlayıcı etkinin sabit olmak , bir konuda diretmek, esnek olamamakla ilgilidir.

Bizi geliştirecek, ileriye taşıyacak konulara direnmek, egomuza yenik düşmek düşmek enerjimizi düşüren ve bize pek de hizmet etmeyen durumlara yol açacaktır.

Kendimizin bu gölge taraflarıyla yüzleşebilirsek ve bu noktalarda tuzaklara düşmezsek eğer jüpiter ve Mars bizi destekleyecek.

Özellikle konular ilişkiler açısından sınanacaktır. Ben ve sen aksları kıstırılmış yani sıkışmış bir pozisyonda.

Özgürlük alanlarının ihlali, fazla sıkboğaz edilmeler konuları büyütebilir ve iletişim açısından gereksiz münakaşalara bizleri sokabilir.

Kişilik haklarımız ihlal edilmiş, egomuz fazla ön plana çıkmış, düşüncelerimizi kendimize saklayan bir hal içinde olmuş olabiliriz. İstediklerimiz hemen olsun isteyebilir ve konuşmalarımızla savaşımızı verebiliriz.

Ama unutmayalım ki Venüs Balık temasında empati kurabilmek, karşımızdaki kişilere şefkat gösterebilmek, sevildiklerini belli edebilmek değerli olacaktır.


Namaste ❤️

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yorumlar


Yazı: Blog2_Post
bottom of page