UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

27 HAZİRAN - 3 TEMMUZ HAFTASI BİZLERİ NELER BEKLİYOR?


KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇLAR

Sevgili Koçlar sizler bu hafta özellikle kardeşleriniz, yakın çevrenizle, ticari girişimler ve iletişimle ilgili konularda bir gerginlik, sıkıntılar yaşamanız mümkün görünüyor.

Zihin hızlı, pratik düşünceler geliştirebilir ve siz de harekete geçmek için sabırsızlanıyor olabilirsiniz fakat yakın çevreniz veya kardeşleriniz, akrabalarınız tarafından yeterli motivasyonu alamayabilirsiniz. Yani aslında desteklenemeyeceksiniz.

Yeni projelerden ziyade hali hazırda yapmış olduğunuz gelir kaynağınız ne şekilde ise aslında yine onunla ilgili şanslı süreçler içerisinde olacaksınız.

Genel olarak bu haftada zaten yeni girişimlere pek de olanak veren bir enerji yok gökyüzünde.


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞALAR

Sevgili Boğalar sizler maddi kazançlarınız ve değerleriniz konusunda çok ciddi kaygılar içerisindesiniz ve özellikle bu hafta bu korkularınız daha da büyümeye meyilli görünüyor.

Bu aslında sizin bilinçaltınızdaki korkularınız, kaygılarınız onlara takılırsanız büyütebilirsiniz oysaki bu hafta güzel şanslar yakalayabileceğiniz fırsatlarınız olacak.

Burada önemli olan iletişimde kalmanız, arkadaşlarınız biraz kafanızı karıştırıcı önerilerde bulunabilirler.

İçsel öfkelerinizi kontrol almakta zorlanıyor olabilirsiniz bunun içinde sportif faaliyetlerinizi arttırmanız, açık hava yürüyüşleri size iyi gelecektir.


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler haftaya duygusal olarak rahat ve parlak bir zihin yapısıyla giriyorsunuz. Zihniniz oldukça açık ve iyi çalışıyor olacak.

Bu hafta biraz duygusal olarak alınganlık yapabilir ve arkadaşlarıyla ilgili olarak arada kalabilir, yara alabilirler özellikle iş çevresindekiler veya bir grupta bir proje için çalışan kişilerde bir fikir ayrılığı yaşanabilir.

Özellikle dini konular, politik yaklaşımlar, yaşam felsefeleriyle ilgili olmadık diyaloglar içerisinde girmekten kaçınmanız faydalı olacaktır.


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sevgili Yengeçler çarşamba günü sizin burcunuzda bir yeniay gerçekleşecek. Özellikle Jüpiter ile karesi olan bu yeniay sizin inançlarınızı, yaşama dair amacınızı, hak, hukuk, adalet konularınızı iyice sınayacak konularla karşılaşacaksınız.

Özellikle kariyerinizle ilgili ve görünür bir alanda yaşayacaksınız konularınızı.

Zihniniz çok yoğun bir şekilde çalışıyor. Geçmişe takılı kalabilirsiniz. Ailenizle daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir.

Evinizle ilgilenebilir, tadilat işleriyle uğraşabilirsiniz. Taşınma konuları da gündeme gelebilir.


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLANLAR

Sevgili Aslanlar Bu yeniay sizin içsel, duygu dünyanızdaki çatışmaları büyütebilir. Enerji sizi yükseltiyor, haklı olmak ile mutlu olmak arasında ikilemler yaşayacağınız bir hafta olacak.

Sosyal ortamlarda daha fazla bulanacak oldukça çok kişiyle iletişim içinde olacaksınız. Bu yeni bağlantılar uzun süredir sorun yaşadığınız ortaklıklarınız ve evlilik konularında sizlere destekleyici yeni fikirler ile tekrardan üzerinden geçerek konularınız için daha olumlu adım atacağınız şanslar yakalayabileceksiniz.

Kibir kapılıp , enerjinizi yükseltmeden yeni bağlantılarınızı daha dikkatli dinler, yeni fikirlere açık olursanız şayet şansınız yüksek olacaktır.


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Sevgili Başaklar sizler de kaotik, krizli anları tam zamanında fark edemiyor, biraz geri planda kalmayı tercih ediyor olabilirsiniz. İşler büyüyüp ortaya çıkana kadar böyle bir enerji içindesiniz çünkü detaylarda fazla boğuluyorsunuz.

Krizlere bakış açınızı farklılaştırmanız gerekiyor aslında çünkü Jüpiter Koç sizin 8.evinizde transit ediyor. Koç ve Başak birbirlerine Antisya açı yapıyorlar. Bunu aslında faydanıza şu şekilde kullanabilirsiniz Başak temkinli ve geri planda kalmayı tercih eden bir enerjidedir Koç ise öncülük eden harekete geçiren bir enerjidedir. Dolayısıyla Başak burcu kaotik durumlarda yeri geldiğinde gerekli cesareti gösterip adım atacak motivasyonu bularak içindeki potansiyeli ortaya Jüpiter Koç ile çıkartabilirler.

Bu hafta duygularınız ve inançlarınız arasında bir çekişme yaşayabilirsiniz.


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİLER

Sevgili Teraziler sizlerde kariyeriniz, aileniz ve eşiniz arasında kalan ve bu dengeyi korumakta zorlanan zamanlar yaşıyor olabilirsiniz.

Kariyeriniz ve evlilik ilişkileriniz arasında zorlayıcı bir açı söz konusu olacak bu hafta. Bazı Teraziler çocuk sahibi olmak ve kariyer hayatına devam etmek arasında gidip gelebilirler.

Evlenmek, yuva kurmak, çocuk sahibi olma konularını fazlasıyla gündeminizde oluşturacak.


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREPLER

Sevgili Akrepler sizler de gündelik hayatınızdaki iş yükünüz artmış olabilir ve duygusal anlamda gerçekten hak ettiğim bir hayatı yaşıyor muyum? Hayatımda gerçekten yapmak istediğim şeyler bunlar mı? İş yerimde hak ettiğim muameleyi görüyor muyum? Yeteri kadar haklarımı alabiliyor muyum diye sorgulayacaksınız.

Uzakta yaşayanlar ailelerini fazlasıyla özleyebilirler, Uzaklara gitmek isteyebilir, uzun gezi planlar yapabilirsiniz.

Para kaynaklarında küçük şanslar ve destekler bu hafta sizi bekliyor olacak.

Ateşli hastalıklara ve kazalara açık bir dönemdesiniz dikkatli olmanızda fayda var.


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAYLAR

Sevgili Yaylar enerjiniz oldukça yüksek hayat keyif aldığınız durumlar içerisindeydiniz. Bazılarınızın aşk hayatları canlanmış olabilir.

Ekstrem sporlarla ilgilenmeyi seviyorsunuz bu aralar bunlar içinde yoğun bir motivasyon içinde olabilirsiniz. Kazalara ve incinmelere karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Baz Yaylar çocuklarıyla fikir ayrılıklarına düşebilirler, birbirlerinin yaşam felsefeleriyle ilgili olarak. Yine yüksek öğretim konularda birbirleriyle anlaşmazlık yaşayabilirler.

Çocuklarınızın masrafları artabilir bu dönemde yurtdışında okuma planı yapabilirler.


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Sevgili Oğlaklar sizler de bu hafta hane içerisinde kalabalıklaşma söz konusu dolayısıyla evinizde oldukça büyük hareketlenmeler mevcut. Ailevi konularınızda büyümeler, ev ile ilgili kararlar alabilirsiniz.

Bazı Oğlaklar eşleriyle bu ev konularında fikir ayrılıkları yaşayabilirler. Yaşam alanlarıyla ilgili değişiklik yapmak isteyebilirsiniz ya da tadilat, bakım işlerine girmek isteyebilir birbirinizle bu konularda anlaşamayabilirsiniz.

Kendinize küçük, keyifli anlar yaşatacak harcamalar yapabilir, güzellik , bakım konuları ile kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz.


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KO VALAR

Sevgili Kovalar sizler de yengeç yeniayını 5 evinizde karşılıyorsunuz. Çocukları olanlar özellikle onların gelecekleriyle ilgili maddi kaygılarda bulunabilirler.

Düşüncelerinde abartılı olacakları iletişimde gerginlik yaşayacakları bir hafta olacak.

Maddi kaynaklar konusunda belirsizlikler devam etmesine rağmen Mars tarafından destekleniyorsunuz ve Yaratıcı fikirleriniz sayesinde ticari konularda ve anlaşmalarda yeni şanslar elde edeceksiniz.

Hanenizdeki kadınlardan özellikle kız kardeşi olanlar birbirlerine çok güzel destek olacaklar ve önemli bir konuda büyük güçlerini oluşturacaklar.


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balıklar sizler de bu Bu Yengeç Yeniay aile, vatan , toprak, ,beslenme, ev, ebeveynlerimiz, mal, mülk, korunma, güvende olmak, sığınmak, geçmiş, anılar, sevgi ve şefkat olacak.

Size çok güzel su üçgeni veriyor olacak bu yeniay evet Jüpiterden karesi var bu da aslında sizin risk almak istediğiniz, eyleme geçmek istediğiniz durumlarda belki biraz aileden veto yemenize sebep olabilir. Sonuç itibariyle burada esas mesele siz yapmayı istediğiniz bu şeyi yeteri kadar istiyor musunuz ve arkasında duracak kadar inancınıza güveniyor musunuz ona bakmak gerekiyor.

Bu hafta keyifli fırsatlar bulabilirsiniz anın tadını çıkarmaya, sevdiklerinizle birlikte mutlu anlar biriktirmeye bakın.


Hayat, her birimize öğrenmemiz gereken dersleri en anlaşılır, en sindirilir ve en kolay şekilde atlatabilmemize fırsat vermesi dileğiyle...


Namaste2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentarer


Yazı: Blog2_Post
bottom of page