UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

27 ŞUBAT 2024 GÖKYÜZÜ NOTLARI


Hepinize Merhabalar

Bugün Mars günü yani daha enerjik, daha eyleme geçilen bir gündür aslında. Ay Terazide mars ile de uyumlu açısı olacak dolayısıyla bugün ilişkiler açısından daha rahat edeceğimiz daha akışkan, keyifli iletişim kurabileceğimiz bir zaman dilimi içersinde olacağız.

Kişisel bakım yaptırmak için yine uygun bir gün olacaktır ay terazide iken daha sakin olmak isteriz konuşurken bile ses tonumuzu daha ayarlarız daha ilımlı, daha uzlaşmacı, daha diplomatik bir tavır sergilerz. Yaparken bize kendimizi iyi hissettiren , zamanı unutturan, kafamızı dağıtan şeyler herneyse bunlarla ilgilenebilir belki bir sinemaya gidebilir bir arkadaşımız da bir araya gelebilir stresinizi, sıkıntımızı bir nebze de olsun üzerimizden atabiliriz. Mesela ben örgü yaparken kafamı dağıtıyorum ve ortaya çıkardığım şey her ne ise beni inanıpmaz mutlu ediyor. Sizler de kendinizi iyi hisettirecek şeyi bulun, o alan sizin stres topunuz olsun.

Jüpiter ve mars arasında kare açı gerginlik getirebilir. Jüpiter boğadayken finansal kaynaklar , değer duygularımız, ahlaki değerleri de işin içine alırız, Mars'ta kova burcundan daha toplumsal ve daha çoğunluğu kapsayan eylemleri anlatan bir yerde bunların arasındaki gergin açı ise bu size bahsettiğim konular arasındaki çatışmalardan bahseder.

Neyse ki Ay terazi ile bu gergin açıyı bir nebze de olsun rahatlatan bir enerji olacak.

Hayat içersinde her zaman problem olacak, sorun çıkaracak ,krizler içerisinde kalacağımız durumlar söz konusu olacaktır. Fakat önemli olan burada bizim bu konular karşısındaki tutumumuumuz naıl olacak asıl önemli olan burası.


Kendinize iyi davranın başka sizden yok, bunu hep hatırlayın.


Namaste❤️1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


Yazı: Blog2_Post
bottom of page