UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

27 ŞUBAT 2023 GÖKYÜZÜ NOTLARI


Merhabalar Herkese

Ay bugün sabah saatlerinde güneşe kare açıda bulunacak dolayısıyla duygusal olarak biraz kendimizi sıkışık hissedebiliriz. Sabah saatlerinde kendimizi biraz daha gergin hissedebiliriz.

Ay'ın Venüs ve jüpiter ile olan uyumlu açısı ise bize destek verecek.

.Duygusal olarak alınganlık gösterebileceğimiz durumlar yaşayabiliriz, kendimizi yalnız çaresiz ve bunalmış hissedebiliriz. Bunun içinde sevdiklerimizle birada olmak, iletişim kurmak oldukça önemli bunun içinde öğleden sonraki zaman dilimi bu açıdan daha uygun olacaktır.

Satürn ile Plüton gezegenleri 29° de yani anarettik derecelerde olduğundan enerjileri oldukça doyum noktasında.

Bu iki kötücül gezegenin bir burcun son derecelerinde olması o konularla ilgili artık bir bitiş yaşanacağına bizlere gösterir fakat bu bitişi yaşatmadan önce son kez sınavını ağır geçirtecektir ki bizler gerçekten bu konuları anlaya bildik mi diye bizleri sınayacaktr.

Ateş elementi gruplarına fırsatlar olacaktır.

Sistemde bizlerin eyleme geçmemizi istiyor fakat kuralına uygun, etik, ahlaki değerleri de gözeterek yapılması gerektiği şekilde yapılmasını istiyor.

Zamanın çarkı dönerken artık sabır kalmadı, kredilerler de kalmadı. Dünyada çok büyük değişimler için gün sayarken hem üklemiz adına hem de bizler bireysel anlamda artık eski halimizde olmayacağız...


Namaste ❤️4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page