UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

26 ŞUBAT 2024 GÖKYÜZÜ NOTLARI


Hepinize Merhabalar

Bugün Ay Başak burcunda haftaya başlıyoruz. Sabah 10:30 dan sonrasında ise Ay boşluğa girecek ve 17:30 da Terazi burcuna geçecek. Akşamüstü 17:30 dan sonrasında işlerimizi toparlayabiliriz.

Gün içerisinde işlerimiz titizlik içinde halletmeye çalışırken detaylarda boğulabiliriz. Bir takım engellerle karşılaşabilir, işlerimizi tamamlamakta sorun yaşayabiliriz.

Venüs ile Mars kavuşumu devam ederken Jüpiter ile olan karesi ilişkilerde abartılı durumlar, sorunları olduğundan büyütme enerjisi çalıtırabilir.

Yine finansal konularda abartılı, lüks harcamalar yapabiliriz.

Güzellik ve kişisel bakım açısından yine çok da doğru bir zamanda değiliz. Yeni bir takım değişikliklere gidilmedn, herzaman alaışık olduğumuz ve bildiğimiz işlemleri tekrar etmekte fayda olacaktır.

Ay Terazi de geçtiğinde ilişkiler açısından daha olumlu zamanlar içinde olacağız. Dygusal olarak kendimiz daha güçlü ve dirençli hissedeceğiz.

Daha sosyalleşmek ve birileriyle birarada olmak isteyeceğiz. Günün stresinden ve gerginliğinden uzaklaşmak, daha ılımlı , daha uzlaşmacı bir ruh hali içinde olacağız.

Hak aramanın yollarının şiddetle değilde diplomasiyle çözülmesinin mümkün olduğunu fark edebiliriz. Keskin sirke küpüne zarardır demişler.

Ruhumuza i.yi gelecek sanatsal faaliyetlerle huzur bulabiliriz.


Hepimnize çok güzel bir hafta olması dileğiyle


Namaste ❤️


7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


Yazı: Blog2_Post
bottom of page