UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

21 MART 2023 KOÇ BURCUNDA YENİAY


Herkese Merhabalar

21 Mart 2023 İstanbul saatiyle 20:22 de Yükselen burcu Terzide olan Koç burcunun 0 derecesinde bir yeniay yaşayacağız.

Bu yeni ayın önemli olmasının sebeplerinden Biri de Ingres haritalar olarak bahsettiğimiz ekinokslara giriş zamanlarını anlatan üç aylık zaman periyodunu kapsayan bir zamana da giriş yapmış bulunuyoruz.

Demek ki bu yeni ay normalde 15 günlük bir etkiden söz ederken bu yeni ayda üç aylık bir zaman periyodunda olacak olan olayların bir anlatımı şeklinde olacaktır.

Koç Burcu'nun 0 derecesinde olması ile ilkbahar Ekinoksuna girmiş bulunuyoruz bize baharın başlangıcını, doğanın canlanmasını müjdeliyor.

Koç burcunda yeni girişimlerden, atılımlardan, hareketten başlangıçlardan, agresyondan, mücadeleden, savaştan, ateşten ve cesaretten bahsedebiliriz.

Haritada Merkür koç, jüpiter koç da yeni ay zaten koç burcunda chiron koç burcu enerjisinin oldukça yoğun olduğunu görüyoruz.

Bu da aslında demek oluyor ki düşüncelerimizi dile getirirken çok daha dikkatli olmamız gerekiyor, patavatsızlık yapmamak, söylemlerimizde aşırıya kaçmamak, acele kararlar almaktan kaçınmak, fevri davranmaktan kaçınmak tartışmaya mahal verecek sözlerden kaçınmak oldukça önemli olacak. böyle davranışlarda ve söylemlerde bulunursak şayet bunların arkasını getiremeyebiliriz. Yani köprüleri yakarken tekrar o köprülerden geçmek zorunda kalabileceğimizi de hesaba katmak gerekir.

Enerjisel olarak oldukça yoğun ,mücadele dolu, bol çekişmeli, hayatta kalma çabası içersinde survive edeceğimiz bir süreç yaşayacağız.

Aksiyon ve hareketlilik oldukça yüksek olacak. Yeni girişimlerde bulunabiliriz ,yeni başlangıçlar için oldukça motive edici bir zaman dilimi içersindeyiz.

Yükselen Burcu'nun da Terazi olduğunu görüyoruz dolayısıyla ilişkiler, diplomasi ,dış ilişkiler, hak arama, haklılık, adalet konuları, davalar da gündemimizi oluşturacak.

Venüs boğa burcunda kuzey ay düğümü ile kavuşumda hatta Juno astroidinin de orada olduğunu görüyoruz . Dolayısıyla toprak elementi gruplarına şans ,bolluk bereket ve yeni ilişki getirebilir var olan ilişkilerinde de düzelmeye sağlayabilir.

Fakat yine de yeni başlayacak olan ilişkilerde temkinli olmalı çünkü koç enerjisi oldukça yüksek bu da demek oluyor ki dürtüsel davranışlar, düşünceler içersinde acele kararlar da alabiliriz . Sonrasında üzülmemek adına bunu da göz önünde bulundurmakta da fayda olacaktır.

Pek tabii ki bu para konusunda da geçerli olacaktır ani kararlarla büyük borçlar içerisine girmemek bu zaman diliminde de dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu.

Perşembe günü itibari ile Pluton da kova burcuna geçiş yapıyor yani bu yeni ay zamanı oldukça önemli.

Hiçbirimizin hayatı artık eskisi gibi olmayacak bunu kabul etmek gerekiyor. hHyatlarımıza yeni bir sistemde tekrardan başlamamız, bu olan durumu içersinde neler yapabileceğimizi bakmamız gerekiyor. Eski alışkanlıklar, eski düzen ,eskiye dair şeylerin artık geride kaldığı zamanlar içerisindeyiz.

Her birimiz için en yüksek hayramıza yaşamasını temenni ederim.


Seviliyorsunuz ❤️


Namaste 🙏


13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


Yazı: Blog2_Post
bottom of page