UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

21 ŞUBAT 2023 BALIK BURCUNDA YENİAY


Herkese Merhabalar

Cümlelerime nasıl başlayacağımı bilemiyorum. Öncelikle canım ülkemin başı sağolsun ve sevdiklerini, evlerini kaybedenlere sabırlar diliyorum.

İnanılmaz büyük bir olay yaşadık ve bu yaşadıklarımızın tekrarlanmamasını dilerim. Bu yaşanılanların da hiç bir zaman unutulmayacağını biliyorum.

Bu Dünyadan göçüp giden yalnızca canlarımız olmadı elbette ki benim gibi sizlerin de içinden bir parçası onlarla birlikte gittiler.

Hayatlarımız bir daha bir önceki haline dönemeyecek ama bir şekilde önümüze bakmalı ve yaşama yeniden sarılmalıyız.

21 Şubat 2023 İstanbul saatiyle sabah 10:07 de yükselen burcu koç olan yeniay yaşayacağız.

Bu yeniayın Balık burcunda olması pek tabi ki bizlerin en çok vicdan, merhamet ve empati duygularına vurgu yapıyor olacak.

Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde birbirimizi suçlayarak, kurbana düşerek ve sızlanarak değilde bu enerjiyi nasıl dönüştürebileceğimiz durumlara odaklanmalıyız. Elimizden gelmeyen durumları kabule geçip neler yapabileceğimize odaklanmak olacaktır.

Kendimizi toparlamalı ve bir an önce hayatın akışına hazırlamalıyız. Bizim artık öteleyecek, boşverecek, sallantıya alacak, her şeyi kader planına bağlayacak lüksümüz yok.

Herkesin elini vicdanına koyup, takkesini önüne alıp kendi payına düşen alanlarda vicdan mekanizmasını çalıştırma zamanları.

Yükselen Koç burcunda bizleri eylem planına davet ediyor, kimin gücü neye ,ne kadar yetiyorsa yapmalı, yapamadığımız yerde de en azından dualarımızı eksik etmemiz gerekir.

Yeniaylar yeni başlangıçları gösterir.

Pluto 29 derece Oğlak burcunda eski olan, kalıplaşmış, gelenekselci. çağın gerisinde kalmış ne varsa dönüştürmeye kararlı. Ve ne yazık ki Pluton bunu yaparken oldukça yıkıcı bir şekilde yapıyor.

Pluton Kova burcu bilimin, teknolojinin ,birlik ve beraber olmanın önemini çok daha iyi anlayacağız.

Birlik derken bu Dünya üzerinde yaşayan tüm canlıların da yaşam hakkı olduğunu idrak etmeliyiz. Ağaçları yakmadan, köpeklerin başlarını vura vura öldürmeden, çocuklarımızı sapık zihinlerden koruyarak, lgbtl li bireylerin tercihlerine saygı duyarak, kadınlara şiddet göstermeden işin kısası İnsan olabilmek önemli.

Yardım ve dayanışma zamanlarının daha da devam etmesi çok önemli. Yaraları sarmak, acıları paylaşmak, seslerini duyuramayanların sesi olabilmek gerekir.









9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page