UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

20 EKİM 2022 GÖKYÜZÜ NOTLARI


Merhabalar Herkese

Ay Aslan burcunda ilerlemeye devam ederken Güneş, Venüs ve Mars ile sekstil açı yapıyor olacak.

Keyifli, neşeli, çocuksu enerji ile güne başlıyor olacağız.

İçimiz kıpır, kıpır yerinde duramayan, aktif ilişkiler açısından da gayet olumlu, yardımsever bir hal içinde olabiliriz.

Duygularımızdaki bu yoğun enerjiyi abartıp gereksiz girişimlerde bulunarak fazla harcamalar da yapmak isteyebilirsiniz. Çünkü ihtişam ve lüksü sever Aslan buna dikkat edelim.

Merkür ve Chiron arasında karşıt açı ise konuşmalarımızda dikkatli olmamızı gerektirir. Kalp kırıcı, yaralayıcı konuşmalar yapmak mümkün görünüyor.

Pluton, Venüs ve Güneşe olan kare açısından dün bahsetmiştim.

İlişkilerde manipülasyon, kıskançlık, takıntı, kontrolcülük, karşı tarafı baskı altına alma, hüküm sürmek, dominantlık, sapkın düşünceleri, sevgide güç savaşlarını tetikleyecektir.

En derindeki duyguları uyandırmak ve bizleri dönüştürmek için Pluton burada bulunuyor.

Ay öğlen13 densonrasında ise boşluğa girecek ve akşam19: 30 civarında Başak burcuna giriş yapacak.

Ay boşlukta olduğu zamanlar işlerimizi halletmekte zorlanırız, sallantıya uğrayabilir.

Velhasıl Kelam çocuksu bir heyecanla güne başlıyoruz içimizde yaşama dair umutlar var. Herşeyi yapabileceğimize inanıyoruz , kendimizi övüyoruz fakat konuşmalarımızda kırıcı olmamaya özen göstermeliyiz. O coşkudan ötürü haddimizi aşabiliriz.

İlişkilerde bahsettiğim enerjilere karşı farkında olalım. Bizde hangileri var ya da hangi senaryo içindeyiz onu kontrol edelim.

Siz kendinizi kontrol edemezseniz şayet başkaları bunu sizin yerinize yapacaktır. Domine edilmek, ittiatkarlık enerjilerini çalıştırabilir.


Sonsuz Işık ve Sevgiyle


Namaste ❤️


1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page