UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

20-26 HAZİRAN HAFTASI BİZLERİ NELER BEKLİYOR?


KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇLAR

Sevgili Koçlar hayatlarınızda hareketlenmelerin başladığı, enerjinizin yüksek olduğu dönemler içindesiniz. Harekete geçmek için sabırsızlanıyorsunuz fakat hızlıca attığınız adımlar sizi yaralayacak durumlar içine sokuyor olabilir. Dışarıdan ne kadar rahat umursamaz bir profil çizseniz de içten içe duygu dünyanızda yoğun geçişler yaşıyorsunuz.

Hayatınızda krizlere çekilmeye alışık bir yapınız var, tez canlılığınız sizi olmadık durumlar içerisine sokmuş olabilir.

Arkadaşlıklarınızla olan konularda bu hafta biraz sıkıntılar yaşayabilirsiniz özellikle para konularında anlaşmazlık yaşamanız mümkün görünüyor.

Bu haftadan itibaren pratik çözümlere kolaylıkla ulaşabileceksiniz ve birden fazla planınızı hazır bulundurabilirsiniz.


BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Sevgili Boğalar sizlerde bu hafta para kaynaklarınızla ilgili sizden büyük kişilerle veya yöneticinizle bu konularda çekişme yaşamanız muhtemel görünüyor.

Kendi değerinizin yaptığınız iş karşısında yeterli değeri görmediğini düşünebilirsiniz. Maddi konularda kendinizi sıkışık hissedebilirsiniz.

Durduk yere içinizi sıkan, içsel huzursuzluk yaşamanız mümkün görünüyor ama özellikle kadınlardan olmadık yardım alacağınız durumlar olabilir. Bu fırsatları iyi değerlendirmeniz de fayda var.

Yine kendinizle ilgili güzellik konularında yaptırmak istediğiniz bir takım şeyler varsa konusunda deneyimli kişilerden onay alamayacağınız bir hafta olacak. Beklemenizde fayda var...


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İKizler maddi ve manevi değer nedir? Ben hangilerine sahibim, yeteri kadar kendi değeri mi biliyor muyum? Yeteri kadar kendimi güvende hissediyor muyum konularıyla bilinçaltınızda yoğunlaştınız durdunuz.

Venüs İkizler seyri ile yani Perşembe itibariyle artık daha şanslı olacağınız bir döneme gireceksiniz.

İletişimleriniz daha rahatlayacak, zihniniz daha rahatlayacak çünkü Merkür de İkizlerde olacak sizler için oldukça güzel bir dönem olacak.

Haftaya kadınlardan destek alarak başlıyor olacaksınız. Kadersel karşılaşmalar yaralarınızla sizleri yüzleştirecek.


YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sevgili Yengeçler sizlerde 21 Haziran Salı günü itibariyle Güneş sizin burcunuzda doğmaya başlıyor ve aynı zamanda Yengeç dönencesiyle yaz ayına resmi olarak giriş yapmış oluyoruz.

Doğum gününüz şimdiden kutlu olsun.

Para konularında krizli bir hafta içinde olabilir yatırımlarınızla ilgili daha sağlam temelli kararlar almanız gerekebilir. Spekülatif alanlardan uzak durmanız iyi olacaktır.

Çalışma arkadaşlarınızla ilgili bir hayal kırıklığı yaşamanız mümkün görünüyor. Böyle bir durumda kabuğunuza çekilmek yerine özellikle ne düşündüğünüzü söylemeniz için doğru bir zamanlama içinde olacaksınız.


ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Sevgili Aslanlar özellikle ilişkilerinizde maddi konular ve kariyerinizle ilgili konularda bir sıkışma, gerilim yaşamanız mümkün görünüyor.

Özellikle evli olanlar eşleriyle maddi konularda birbirleriyle yeteri kadar sorumluluklarını bilemediklerine dair çatışma yaşayabilirler.

Tabi bu noktada kendilerine verilen değeri sorgulayabilirler. Bu hafta özellikle bu konular da gerginlik yaşayabilirsiniz.

Aslanlar bu hafta krizli ortamlara fazla çekilmemek adına sezgilerine güvenirlerse eğer daha doğru ederler.

Aslanlar eylemlerinde oldukça etkili adımlar atmaya başladılar ve Merkürden de destek alarak fikirleriyle de sistem de onları destekliyor olacak.


BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Sevgili Başaklar çalışma hayatınızda ve gündelik yaşamınızdaki düzendeki yepyeni düzenler getirmeye başladınız. Belki de daha öncesinde hiç yapmadığınız, üzerinde durmadığınız konular hayatınızın tam ortasına yerleşti ve sizlerde mecburi olarak ilgilenmek zorunda kalmış olabilirsiniz.

Çok fazla iş yükünü sırtlamanız acaba size kendinizi iyi hissettirdi mi? Ya da daha fazla işi yüklenerek insanların gözünde değeriniz daha mı arttı?

Sizler bu hafta en çok bu konuları irdeleyeceksiniz ve sizi esas sıkıştıran durumları fark edeceksiniz.

Sağlığınızı ve beslenme şeklinizi tekrardan gözden geçirmenizde fayda olacak.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Sevgili Teraziler ne kadar sosyal olsanız da ne kadar hobilerinizle ilgilenmek, sanata vakit ayırmak isteseniz de bir süredir bunları yapamıyor olabilirsiniz. Yaşam enerjinizi sıkıştıran, sizi hayattan keyif almanıza izin vermeyen bir enerji içinde hissediyor olabilirsiniz.

Özellikle bu hafta maddi olarak da bu saydığım konularda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz.

Finansal konularda istediğiniz yaşam tarzına ve lükslerine yetişememek biraz canınızı sıkacak gibi görünüyor.


AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Sevgili Akrepler sizler ailenizle ve evinizle ilgili finansal konularda bir takım sıkışıklık yaşayabilir ilişkilerinizle bununla ilgili gerilim hissedebilirsiniz.

Evli olanlar veya partnerleri olanlar yine hane içerisinde maddi konular dolayısıyla gergin durumlar yaşayabilirler.

Gözünüzden kaçan, fark edemediğiniz durumları bu hafta yeniden gözden geçirmenizde fayda olacak.

Krizli durumlar içerisine çekildiğinizde birden bir kadından destek alabilir ve ilahi bir yardımın sizlere sunulduğunu görebilirsiniz.

Akrepler bir süredir ebeveynleriyle olan ilişkilerde çeşitli sınavlardan geçiyorlar ve yeniden ebeveynlerinizle, evinizle ve köklerinizle ilgili konular gündeminize gelmeye devam edecek.


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAYLAR

Sevgili Yaylar sizlerde yakın çevreniz, kardeşleriniz ve düşünce yapınızla ilgili sıkışıklık yaşadığınız konularla bu hafta gündelik yaşamınızı epeyce etkileyici bir çatışma yaşayabilirsiniz. Burada hissedilen gerilim sağlığınızla ilgili sizi yorabilir. Özellikle boğaz bölgesi, trioit, guatr gibi rahatsızlıklar belirti gösterebilir. Söylenilmeyen her sözcük boğazda düğüm oluşturur.

Yaylar bir süredir düşünce biçimlerini yapılandırmaya çalışıyorlar. Ve bunu yaparken aslında bu durum onların özgürlüklerine bir kısıtlama hissi yaratarak, gerilim oluşturuyorlar.

Çünkü onların bakış açıları her zaman daha yüksek bir bilinçteydi ve şimdi daha yüzeysel bir biçimden bakabilmeyi öğrenmek durumundalar.


OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Sevgili Oğlaklar sizler de çocuklarınızla ilgili konularda finansal anlamda bir sıkışıklık yaşayabilirsiniz bu hafta. Beklemediğiniz bir harcama konununuz oluşabilir.

Size keyif verecek etkinlikler veya planlarınız olabilir ve bunlarla ilgili yeterli finansal kaynağa sahip olamayabilirsiniz. Bu durumda sizde gerginlik yaratacaktır.

Zihinsel anlamda tüm bunlara rağmen rahatlatacak, gevşetecek metodlara sahipsiniz ve hatta ilahi planla zihinsel olarak bağlantıda olmanız ve yine su kenarlarına gidebiliyorsanız eğer bunlar da size güç verecek, iyi gelecektir.


KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Sevgili Kovalar ailenizle, ebeveynlerinizle , köklerinizle ilgili bu hafta çözmeniz gereken bir takım konularla yüzleşeceksiniz.

Bu yaşadığınız gerginliklerin temeli aslında çok öncelere dayanıyor. Özellikle kendinizi güvende hissedemediğiniz, maddi anlamda yetersiz hissettiğiniz durumlarla ilgili yapmanız gereken durumları artık nihayete erdirmeniz gerekiyor.

Halı altına süpürdüğünüz, ertelediğiniz şeyler tekrardan gün yüzüne çıkmaya hazırlanıyor.

Zihniniz sizi proveke eden hatta yaralarınızı kanatan düşüncelerle sizi dürtüsel davranmaya itebilir.

Bir kadından gelecek yardım ile belki de çok yaratıcı bir çözüm ile bu sıkıntılı durumdan sıyrılabileceksiniz. Her türlü yardıma açık olmalısınız.


BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Sevgili Balıklar haftaya kendinizi duygusal anlamda iyi ve rahat hissederek başlayacaksınız. Bilinçaltınızdaki sizi geren, yoran, sizi daha da sağlamlaştırmak adına bunu yapan enerji bu hafta yakın çevrenizle ve kardeşlerinizle bir gerginlik yaşamanıza sebebiyet verebilir.

Sizi tam anlamıyla anlamadıklarını düşünebilirsiniz. Konfor alanınızdan çıkmak istemeyebilirsiniz.

Aslında tam da konu burada önem kazanıyor. Zihin hapishanesinden çıkmanızın bir yolu da bu gerilimi yaşayıp güvenli alanınızı terk etmek olabilir.

Özellikle ailenizden bir kadın size çok büyük destek olacak. Merak etmeyin bu bir süreç ve siz eskisinden çok daha güçlü olarak uyanacaksınız.


Namaste
8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


Yazı: Blog2_Post
bottom of page