UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

19 ARALIK 2022 GÖKYÜZÜ NOTLARI


Merhabalar Hepizinize

Ay bugün Akrep burcunda haftaya başlıyoruz. Demek ki daha sezgisel olacağımız, olayları daha derinlemesine inceleyeceğimizi ve duygusal krizlere açık bir hal içinde olacağımızı gösterir.

Ay Boğada yücelirken Akrepte düşüktür pek rahat edemediği bir yerdedir. Duygusal bir gerginlik, huzursuzluk ve içten içe bir paranoya çalıştırırız.

Güneş -Jüpiter ile kare açıya gidiyor. Bu etki hafta içi daha yoğun hissedilecek fakat etkileri başladı bile.

Bu açı bağlantısı bize kimliğimiz ile inançlarımız arasındaki çatışmayı verecektir. Güneş Yay burcunun son derecelerine yaklaşırken hak ettiklerimizi, haklarımızı, özgürlüklerimizi çokça sorgularız..

Adalet duygularımız kabaracak ve bu uğurda kendimizi çok fazla ifade etmek, sesimizi duyurmak isteyeceğiz. Özellikle kendi yönetici Gezgeni ile olan uyumsuz açısı bunu pek de doğru bir enerjide sunamayacaktır.

Özellikle Jüpiter anaretik bir drecede olması ve sheat sbit yıldızında bulunması biraz daha can sıkıcı durumları beraberinde getirebilir.

Hak ve adalet uğruna can yakıcı.üzücü haberler alabiliriz. Sheat ölümle ilgili , gözyaşı dökülecek acı haberleri bize duyurabilir. Bir burcun en son derceleri artık o öonuların iyice doyum noktasına geldiğini ve patlama noktalarını bize verbilir.

Konular pek tabi ki fiziksel anlamda cereyan etmediği gibi bazılarımızın hayatlarında ruhsl boyutta bir tezhür gösterecek. Hayatlarımızda duygusal anlamda kurban oalarak bulunduğumuz noktalarda bir ölüm gerçekleştireceğiz ve Jüpiiter Koç ile birlikte daha cesurca atılımlar yapabilir, yeni mücadelelrimiz için o cesareti kendimizde bulabiliriz.

21 Aralık itibariyle Jüpiiter Koç burcuna giriş yapacak. Çarşamba günü itibariyle de Gümeş Oğlak burcuna geçiş yapacak ve böylelikle de konularımız değişecek.


Hepinize güzel bir gün dilerim.


Namaste ❤️


1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


Yazı: Blog2_Post
bottom of page