UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

18-24 EYLÜL 2023 HAFTASINDA GÖKYÜZÜNDEN HABERLER


Hepinize Merhabalar

18 Eylül 2023 Pazartesi

Bugün gökyüzünde sabah saatlerinde Ay Akrep burcuna giriş yapıyor olacak. Sezgilerimiz güçleniyor. Duygusal olarak krizli bir yerdedir sonuç itibariyle yöneticisi Mars olması sebebiyle fazla rahat olduğu bir alanda olmaz. Fazla kuruntu, şüphe çalıştırabiliriz. Bir konuda derinleşme için iyi olacaktır.

Neyse ki Ay sabah saatlerinde Satürn ile desteği olacak. Bu da otorite figürlerinden ya da konusunda uzman, bilir kişilerden destek alabileceğimizi gösterir. Takıldığımız, zorlandığımız işin içinden çıkamadığımız durumlarda destek almaktan çekinmeyiniz.

Venüs ile Merkür retrosunun bitimiyle birlikte hala daha rahat nefes alabildiğimiz zamanlar içerisinde değiliz çünkü henüz Gezegenler olması gereken enerjilerine kavuşmuş değiller.

Sizin için haritayı ilerleterek baktım ve ancak 23 Ekim 2023 tarihinde Venüs kendi hızına kavuşuyor olacak.

Bu yüzden de eğer ki ciddi ve büyük çapta bir estetik operasyon planlıyorsanız bu zamana denk getirmenizi tavsiye ederim.

İletişimle ilgili olan aksaklıklar daha rahatlamaya başlayacak. Ama Merkür'ün de en verimli olacağı zaman 24 Eylül haftasından itibaren başlayacak.


19 Eylül 2023 Salı

Bugün Gökyüzünde Ay Akrep burcundaki seyrine devam ediyor. Ay bugün Jüpiter'e karşıt açıda Venüs'e ise kare açıda olacak. Duygusal krizler, abartılı davranışlar bizi bugün epey zorlayabilir. İlişkilerimizde birbirimizi iyice anladığımızdan emin olalım ki bence bir süre daha buna emin olmakta zorlanacağız. Çünkü enerjiler hala gölge etkisinde çalışıyor.

Gökyüzünde toprak üçgeni hali hazırda devam ediyor. Bize sunulan kaynakların kıymetini bilmek, sonrasında finansal kaynaklarımızı daha iyi hale getirmek için detaylı ve titiz bir çalışma yapmamız gerekiyor.

Pek tabi maddi kaynaklarda abartılı harcamalar yapmadığımızı dikkat etmeliyiz. Duygusal gerginliklerimizi alış veriş sitelerinde boşaltırken, kredi kartlarımızın limitlerini zorlamadığımıza dikkat edelim. Unutmayalım ki sonrasında krizler geçici, gerçekler acı verici olabilir :)20 Eylül 2023 Çarşamba

Bugüne geldiğimizde Ay boşluğa girecek. Akşam 18 e kadar boşlukta kalacak dolayısıyla işlerinizde aksamalar olması, yarım kalması muhtemel görünüyor.

Bugün Gökyüzündeki en destekleyici ve güçlü görünüm Güneş ve Pluton arasındaki Toprak üçgeni olacak.

Ayrıca bugün Güneş ile Neptün arasındaki karşıt açı gerçekleşiyor. Bu da yanılsamalar, kandırılmalar, dolandırılmalar, sağlık açısından bağışıklığın düşmesi, kendimizi daha zayıf ve güçsüz hissedebiliriz.

Hiç bir şey göründüğünü gibi olmadığını anlamak için sis bulutlarının dağılmasını beklememiz gerekecek.

Önünüze gelen konu her ne ise daha dikkatli olmalı, mutlaka bir açık kapı bırakmalısınız. Tam, net ve kesin hükümler vermeyin ki sonrasında hayal kırıklığı yaşamayın.21 Eylül 2023 Perşembe

Ay Yay burcunda olduğu zamanlar daha pozitif olduğumuz, hayatı daha renkli, keyifli geçirmek isteriz. Özellikle daha fazla hareket halinde olmak, gezmek isteyebiliriz.

Sabah saatlerinde Ay ile Merkür arasında kare açı oluşacak. Bu da iletişimde gerginlik ve duygu- zihin arasındaki çatışmayı gösterir.

Gönül yayları gevşemek istiyorken zihin çalışmak isteyecek, sorumluluklarını hatırlayacaktır.

Ay Yay da Gece yarısından sonra esas çok güzel olumlu, şifalı kombinasyonları olacak. Böylelikle kendi enerjimiz pozitif anlamda yükseldiğini hissedebiliriz.


22 Eylül 2023 Cuma

Ay Yay burcunda seyrine devam ederken bu olumlu kontağını sürdürmeye devam edecek ve güne daha enerjik, daha pozitif başlayacağız.

Ay 15:30 sonrasında boşluğa gireceği için bu saate kadar işlerinizi halletmeye çalışın. Sonrasında işlerinizde aksaklık ve yarım kalmalar yaşabilir.

Enerjiler yavaş yavaş çözülmelere başlıyor. Özellikle de kişisel gezegenlerin retrosunun bitmesi ilişkiler açısından da rahatlamaya olanak verecek.

Özellikle hava ve ateş elementi gruplarındaki enerji akışı daha olumlu ve pozitif olacak.

Tam anlamıyla sorunlar çözülecek demiyorum özellikle finansal anlamda sıkıntılar görünüyor. Gerginliklerin ve anlaşmazlıkların en çok maddi değerler ve finansal konular üzerinde olmadı muhtemel görünüyor.

Bu konularda birbirinizi desteklemeyi, abartılı davranışlardan kaçınmanızı tavsiye ederim.


23 Eylül 2023 Cumartesi

Sevgili Teraziler doğum gününüz kutlu olsun. Yaşamın hak, hukuk, adalet savaşçıları. Sanatsal beceriler ve incelikler sizden sorulur. Yaşamı güzelleştiren, değer katan, görsel zenginlik sunan sizlersiniz. Problemleri çözmek için savaşmaya gerek olmadığını, ilka ki uzlaşılacak bir yol olduğunu bilirsiniz. Sizler bu yaşamın dengesi ve insanları biraraya getiren köprülersiniz.

Bizlerde Güneş Terazi olduğu bu zaman zarfında yaşamlarımızda bu konuları deneyimleyeceğiz.

Ay Oğlak burcuna geçiş yaparak daha ketum, daha soğuk bir duruş sergileyebiliriz.

Haftasonu olmasına rağmen iş ve kariyer konularına odaklı olabiliriz. Özellikle de Ay ve Merkür arasındaki toprak üçgeni maddi değerler ve finansal konulara kafa yorulacağına ve iletişimde bunlara yoğunluk vereceğimizi söyleyebilirim.


24 Eylül 2023 Pazar

Ay Oğlakta seyrederken hem Mars'a hem de Chiron a kare açı oluşturacak.

Aslında gökyüzünde pozitif enerjiler hakim Mars, Venüs ve Juno ya aynı zamanda Chiron da Venüs ve Juno'ya ateşe üçgeni veriyor.

İlişkiler anlamında coşku, sevgi, heyecan bir yükselme bir ateşin harlanması söz konusu iken Ay Oğlakta olunca ne oluyor? Duygusal anlamda bir kapalılık, çevrimdışılık çalıştırıyor.

Tarotdaki Kupa Dörtlüsü gibi bize sunulan fırsatları görememek, gelen şanslara kendimizi kapatmak gibi yorumlayabiliriz.

Göğsümüme bir öküz oturdu deriz ya hani işte öyle bir bunalma, sıkışma duygusu hissiyatında olabiliriz.

Özelliklede akşam saatlerinde bu duyguya daha fazla kapılacağız.

Özellikle duygusal manipülasyonlara kapılmamanızda fayda var. Çünkü bu tuzaklara düşme potansiyeli yüksek.

Bu durumun geçici olduğunu fark edin ve zihninizi boşaltacak şeyler yaparak haftayı bitirebilirsiniz.

Uyuyup, uyandığınızda yepyeni bir gün ve his içinde olacaksınız buna inanın.


Her birinizin o çok değerli yaşam planlarında en güzel şanslar ve mutluluklar sizinle olsun.


Namaste ❤️
1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


Yazı: Blog2_Post
bottom of page