UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

15 EYLÜL 2023 BAŞAK BURCUNDA YENİAY VE BURÇLARA ETKİSİ?


11 EYLÜL 2023 PAZARTESİ

Bugün Gökyüzüne Ay Aslan burcu ile haftaya başlıyoruz. Bugün okulların açılmasının ilk günü. Tüm öğretmen ve öğrencilere çok verimli, coşkulu, kendilerini gösterebildikleri, parladıkları bir eğitim yılı içinde olmalarını diliyorum.

Ay ve Mars arasındaki olumlu açı bizleri harekete geçirecek, ihtiyacımız olan yüksek motivasyonu sağlayacak bir enerjide olacağımızı söylüyor.

Güneş ve Jüpiter arasındaki bu üçgen açı özellikle toprak elementi gruplarına büyük şanslar getirecek. Boğa, Oğlak ve Başaklara gökyüzünden torpil var :)

Jüpiter ve Güneş arasındaki toprak üçgeni kalıcı, sağlam değerler oluşturmak adına, planlı, programlı, metodik bir düzen içinde olacağımızı, çalışarak, ilmek ilmek örerek emeklerimizin karşılığını alacağımızı da gösterir.

Akşam 22:00 sularında ise çok güzel bir görünüm oluşacak. Ay, Venüs ve Juno Aslan burcunda kavuşum yapacaklar. Juno, nam-ı diğer Hera mitolojide Zeus'un tek resmi nikahlı karısıdır. Ciddi ilişkilerle ilgilidir. Sadakati anlatır. Ateş elementi gruplarına ( koç, aslan, yay) ve Hava elementi gruplarına ( ikizler, terazi, kova ) şanslar gelmeye başlıyor.

Venüs ile Juno arasındaki bu kavuşum açısı ise Eylül sonuna kadar devam edecek. Dolayısıyla bu güzel zamanları iyi değerlendirelim. Karşımıza gelen fırsatları görelim. Aşk isteyene Aşk gelsin. İçimizde kelebekler uçuşsun inşallah .Tabi bu şanslı görünümden yine en çok anlar ateş elementi grupları ve hava elementi grubu burcu olanlar olacak.


12 EYLÜL 2023 SALI

Ay Aslan burcunda transitine devam ediyor. Kişisel bakımlar için oldukça uygun olacaktır. Özellikle saçlarla ilgili konularda çok iyi sonuçlar alabilirsiniz. Çok büyük estetik operasyonları yaptırmak için ben yine de Merkür Retrosunun da bitmesini tavsiye ederim. Malum iletişim sıkıntısı sizin isteklerinizi ifade etmenizde ya da doktorunuzla anlaşma konusunda hala sıkıntılar yaşatabilir.

Yine Ay Aslanda iken Altın dan bahsetmek gerekir. Fakat gökyüzünde Ay Aslan iken Jüpiter ve Uranüs ile olan kare açısı zorlayıcı bir etki verebilir. Altın fiyatlarıyla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Venüs Retrosu da bitmesiyle birlikte tekrardan yükselişe geçmesi muhtemel olacaktır. İyi gözlemlemek gerekir. Altın her çağda ve dönemde önemli bir materyal olmuştur. Yatırım tavsiyesi olarak söylemiyorum kendi yorumlarımı sizinle paylaşıyorum.

Yine bu görünüm hava koşullarında da ani değişimleri verecektir. Yine temkinli olmakta fayda var.

Gökyüzündeki Venüs ile Juno arasındaki kavuşum açısı ay sonuna kadar devam ediyor olacak. Şanslı güzel zamanlardayız.

Gece 00:00 dan sonra Ay Boşluğa girecek. Zaten o saatlerde uyumak en güzeli olacaktır.


13 EYLÜL 2023 ÇARŞAMBA

Bugün Sabah 09:00 sularında Ay Başak burcuna giriş yapıyor olacak. Bu da bize işlerimizde planlı, programlı olacağımızı, evimizin ve iş yerimizin düzeni ile ilgileneceğimizi gösterir. Temizlik yapmak için oldukça güzel bir zaman. Şöyle köşe bucak ev temizliği yapmak harika olacaktır.

Ay ve Satürn arasındaki karşıtlık ise bize hayat içerisindeki sorumluluklarımızı hatırlatacak.

Gökyüzündeki enerji aslında bizleri toparlamaya çalışıyor. Kafalarımız fazlasıyla bulanık olabilir, yapacağımız işler konusunda bir türlü gerekli sıralamayı yapamıyor olabiliriz ya da gerekli disiplini kendi içimizde bulamayabiliriz ve fakat birilerinin de bu işleri yapması gerekiyor. O kişi de biz oluyoruz.

Enerjiler bizi biraz daha zorlayacak gibi ama merak etmeyin Merkür Retrosu bitimine sayılı günler kaldı. Pazar günü artık Merkür Retrosunu uğurluyor olacağız.


14 EYLÜL 2023 PERŞEMBE

Bugün gökyüzünde Ay Başak burcunda seyrine devam ederken Merkür ile kavuşum yapacaklar. Merkür güçlü olduğu bu Başak burcu retrosunda Ay ile kavuşumda olması bize duygularımızı yorumlarken yanlış fikirlere kapılabileceğimizi gösterir. Yani hislerimizde öyle imiş duygusuna kapılabiliriz. Duygusal yanılsamalara açık bir günde olacağız. Retro sonrası duygularımız tekrar gözden geçirdiğimizde aynı şekilde hissedip, hissetmediğimiz önemli olacak.

Balzamik Fazdaki Ay ile aslında çürümeye yüz tutmuş duygulardan arınmak için de uygun olacaktır.

Venüs ve Juno'nun kavuşumlarına Jüpiter'in karesi var. Bu da aslında bu dönemde karşımıza çıkan fırsatlarda sabit enerjilerin çarpışmasını izliyor olacağız. Yani karşılaştığımız fırsat bu aşk olabilir, iş olabilir, para olabilir her ne ise bununla ilgili sabit bir açıdan yaklaşıldığında sıkıntı yaratacak. Demek ki bir takım yargılarımızın ötesine geçmemiz gereken durumlar içinde olacağız.

Jüpiter üst bilinçle alakalıdır, bizim yaşama dair yargılarımızı değerlerimizi oluşturduğumuz, evrende yazılı olmayan ahlak yasalarımızı gösteren bir semboldür aynı zamanda.

Dolayısıyla buradaki enerji bizden hangi değer yargılarımızı bir kenara bırakacağımızı , ya da bırakamayacağımızla ilgili bir sınavı olacak gibi görünüyor.


15 EYLÜL 2023 CUMA BAŞAK BURCUNDA YENİAY

Hepinize Merhabala

İstanbul saatiyle 04:39 da Yükseleni Aslan burcunda Başak Burcunun 21 derecesinde bir yeniay yaşayacağız.

Başak Burcu'nun 21 derecesinde Denebola sabit yıldızında oluyor. Bu sabit yıldız eleştiri yıldızı olarak geçiyor. Demek ki bu yeniayda Merkür de S konumundayken eleştirme, kritize etme, fazla kontrolcülük, takıntılılık ve mükemmelliyetçilik konularımız fazlalaşabilir.

Yeniay'ın Yönetici Gezegeni Merkür S, Merkür durağan pozisyonda Neptün de tam karşısında . Şimdi bu süre zarfında yani Merkür Retro dönemlerinde yaşadığımız konularla yüzleşme zamanları geliyor. Acaba hangi ilüzyonlara maruz kaldık, acaba hangi konularda kendimizi kandırdık ya da hangi konularda kandırıldık. Şimdi tek tek üzerinden geçeceğimiz, yüzleşeceğimiz, hesaplaşacağımız ve ayıklama yapacağımız zamanlar içerisine girmiş bulunuyoruz.

Bir taraftan da Jüpiter ile Uranüs gezegenleri bu yeniay'a olumlu destekleri olacak. Bir uçurtma kalıbı oluşacak gökyüzünde. Yeniay ile Uranüs , Pluton ve Neptün arasında. Uçurtmanın ucunda Neptün olacak. Bir hayli enteresan bir yeniay yaşayacağız. Bu kombinasyon da aslında bize şans verecek. Dediğim gibi bir süredir hangi konularla kendimizi bir ilüzyon içinde hapsettiysek onlardan arınma, bağımlılıklarımızdan kurtulma zamanları olacak.

Aslına bakarsanız bir silkelenme ve kontrolü ele alma zamanları da diyebiliriz. Özellikle toprak elementinin bolca olduğu bu dönemde somut olana, madde olana yöneleceğiz. Elimizdeki verileri incelemek, detaylandırmak , analiz ederek değerlendirme yapacağız.

İlüzyonlardan kurtulduğumuzda, başkalarının eleştirilerine, bize yapılan manipülasyonlardan sıyrılabilirsek eğer yani kendimizi bulabilirsek bu yeniay da işte ozaman hayallerimize ulaşacabileceğiz. Neptün aynı zamanda bizim hayallerimizdir.

Yükselenin de Aslan burcunda olması da zaten bizlerin sahneye çıkma zamanlarında olduğumuzu söylüyor. Bir şeyler yapmak istiyoruz, bunca süredir bunu kafamızda tasarladık, planladık fakat gelecek eleştirilere, manipülasyonlara, baskılanmalara karşı gelebilecek cesareti gösterenler yani kendi gücünü ele alabilenler ancak bu gökyüzü planında hayallerini gerçekleştirebilecekler ve sahnede parlayabilecekler.

Mükemmel olamaya çalışarak, en şeyin en iyi zamanını kollayarak, bekleyerek, irdeleyerek, bütün eleştirilere kulak kabartarak kim başarılı olabilmiş ki?

Başak üretmekle alakalıdır, çalışmakla alakalıdır ve aslında sahne önünde olmaktan ziyade sahnenin arkasında kalarak işleri organize etmeyi sever.

Şimdi Yeniay'ın en önemli konusu yeni başlangıçlarla ilgili olduğundan bu sefer diğer seferlerden farklı olan bir şeyi yapmamız gerekiyor. Çünkü farklı olan, marjinal olan ve daha önce hiç düşünülmemiş olan ve belki de bize bile farklı geleni yapmamızla alakalı olacak.

Ay düğümleri de Koç ve Terazi aksında olması yine Koç yani öncülük etmek, öncü olmak, bir şeyi başlatan olmakla alakalı. Pek tabi Özgün olmak Ben olmakla da alakalı. Bu da pek tabi ki herkes tarafından kabul edilebilir bir şey değil. Terazi de çoğunluk vardır ve çoğunluk içinde kalabilmek adına istemediğimiz durumlarda taviz verebilirdik. Ama bu artık bizim vazgeçmemiz gereken, bırakmamız gereken bir konu.

Sistem bizim Kendi, Öz, Biricik, Tekil varlığımız için savaşmamızı, mücadele etmemizi istiyor.


Şimdi Gelelim Burçlar üzerinden bu Başak Burcundaki Yeniay'ın Etkilerine


KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇLAR

Sizler bu etkiyi haritanızın 6. evinden alacaksınız. Hayatınızın gündelik rutinlerini bir düzene sokmak adına verimli olacak. Yine sağlığıyla ilgili sıkıntı yaşayan koç burçları varsa eğer bu yeniay ile birlikte yeni bir takım çözüm yolları bulabilirler.

İş hayatınızda, iş koşullarınızla ilgili ya da yanınızda çalıştırdığınız kişilerle ilgili yeni bir takım düzenlemeler yapabilirsiniz. Her zaman ki koşullardan farklı yollar deneyebilir, daha iyi nasıl olabileceğine dair kafanızda daha net fikirler oluşturabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızda rahatlamalar söz konusu olacak. 9

Neptün 12. evinizde bu yeniayla karşıtlık enerjisinde olması sizin iç dünyanızda bir takım gel gitlerin olduğunu gösterir. Burası yine sağlık ile ilgili bir alanda olması sizlerin bu konularla ilgili daha dikkatli olmanızı istiyor. Sizi üzen, yoran, kalbinizi sıkıştıran konular her ne ise bunların sağlığınız üzerinde olumsuz etki yaratmaması adına hal yoluna koymanız gereken bir zamanda olacaksınız. Sistem sizin yeniden kendinize gelmenizi, hayatınızın günlük telaşı içinde bir düzen oturtmanızı bekliyor olacak.


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞALAR

Sizler etkiyi 5. evinizden alıyor olacaksınız. Bekar olan Boğalara bu yeniay yeni aşk getirecek gibi görünüyor. Hazır Merkür retrosunun da bitişiyle birlikte artık bu konuların da yolu açılmış olacak.

Yine çocuk evi olduğu için burası çocuk sahibi olmak isteyen çiftler için de bu yeniay oldukça olumlu görünüyor.

Burası hayattan en keyif aldığımız yer olduğu için öncelikle bu hayatta beni en çok ne mutlu eder? Benim hobilerim nedir? Hangi alanda yeteneklerim var? Bu yeteneklerimi, potansiyelimi ben ne şekilde kullanırım? Şeklinde sorularınız oluşabilir ve kendinize bunlarla ilgili yeni yollar arayabilirsiniz.

Şans, bolluk, bereket ve mutluluk sizin hayatınıza doğru geliyor. Umarım fark eder ve değerlendirebilirsiniz.İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Sizler etkiyi haritanızda 4. evinizden alıyor olacaksınız. Dolasıyla aileniz, eviniz, ebeveynlerinizle ilgili konularda bir açılma bir düzelme söz konusu olacak. Malum bir süredir yönetici Gezegeniniz Merkür retrodaydı ve bu süre zarfında belki de farkında olmadan onlarla olan iletişimlerinizde kazalar, sıkıntılar, yanlış anlaşılmalar yaşamış olabilir, kendinizi yeterince ifade edememiş olabilirsiniz.

Yine evinizle ilgili konularda bir takım sıkıntılarınız olmuş olabilir, taşınmak isteyip tam anlamıyla bunu gerçekleştirememiş olabilirsiniz. Yine burası ev konuları olması sebebiyle ev, emlak, mülk, arsa konularınız varsa eğer bu konular gündeme gelebilir.

Artık bu konularla ilgili açılma, ferahlama ve rahatlama günleri geliyor.

Kendinize yepyeni bir düzen yaratabilir, ailenizle olan ilişkileri daha iyi hale getirebilirsiniz. Sizi yine destekleyeceklerdir.


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sizler etkiyi haritanızın 3. evinden alıyor olacaksınız. İletişim, ticaret, anlaşmalar, sözleşmeler, eğitim, kardeşlerinizle ilgili konularda yenilikler söz konusu olacak. Bir süredir maddi kaynaklarınız konusunda sıkıntı yaşamış olabilirsiniz, tam bir iş ile ilgili anlaşma yapacakken konuyu netleştirememiş, yarıda kalmış işleriniz olabilir. Dolayısıyla da maddi konular sizi epey tedirgin etmiş olabilir.

Bu yeniay ile birlikte bir süredir askıda kalmış konularınız, özellikle iletişim kaynaklı konularınızda bir rahatlama çözülmeler yaşayacaksınız.

Arkadaşlarınızdan bu yeniay zamanı destek almanız ve belki de önemli bir noktada size aracı olacak bağlantılar kurmanıza vesile olabilir.ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLANLAR

Sizler haritanızda bu etkiyi 2. evinizden alıyor olacaksınız. Sevgili Aslanlar sizler uzunca bir süredir 40 gün kadar Venüs retrosunu kendi burcunuzda aldığınız. Dolayısıyla Aşk, meşk, para konularında bir belirsizlik yaşamış olmanız muhtemel. Artık bu konularda çözülmeler yaşayacaksınız. Üstelik Juno ile Venüs her ikisi sizin burcunuzda yan yana seyahat ediyorlar. Juno da şans ve bereketle alakalıdır ve şanslı bir görünüm verir. Sadakatla alakalıdır.

Sizlerin artık keyfi yerine gelmeye başlasın çünkü bu yeniay para evinizde olması çok güzel haber. Rahatlamaya başlıyorsunuz, ee aşk da geliyor size daha ne olsun değil mi?

Maddi konularda yaşanılan iletişim konularında birer birer düzelmeler olacak. Tabi ki sizin de bu konu üzerinde yeni düzenlemeler yapmanız gerekiyor. Özellikle paranızı ne şekilde değerlendireceğinize dair fikirleriniz oluşmaya ve bunları hayata geçirmeye başlama zamanlarına girmiş bulunuyorsunuz.BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Sizler bu etkiyi haritanızda 1. evinizden alıyor olacaksınız. Tam sizlerin üzerinde olan bir yeniay ile karşı karşıyasınız sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar. Merkür retrosunun da bitmesiyle rahat nefes almaya başlayacaksınız. Bu yeniay sizlere uzunca bir zamandan sonra hadi ne olduysa oldu , şimdiye kadar olanları bir kenara bırak ve yeniden kalemi eline alıp yeniden yazmaya başla diyecek.

Hayatınızda bir süredir belirsizliklerin olması, o hep sevdiğiniz rutinlerin dışına çıkılması , istediklerinizi tam anlamıyla ifade edememe ya da insanların sizi anlamaması sizi bir hayli yordu.

Üzerinizdeki bu ölü toprağı atma vakti geldi.

Venüs retrosunda artık bittiğine göre kariyer hayatınızda uzunca bir süredir aksamalar yaşamış, kendinizi yaptığınız işlerde yeteri kadar iyi hissedememiş olabilir ya da kariyerinizde hak ettiğiniz bir yerde olmadığınız hissine kapılmış olabilirsiniz. Artık bu konuların da geride kaldığını ve kariyer konularında kendinizi en güzel şekilde gösterebileceğiniz, iyi fırsatlar yakalayabileceğiniz zamanlar içine girmiş bulunuyorsunuz.

Sosyal medya ve internet üzerinden yapacağınız iş girişimleriniz, tanıtımlarınız da ses getirecek gibi görünüyor.


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİLER

Sizler bu etkiyi haritanızda 12.evden alıyor olacaksınız. Burada gerçekleşecek olan yeniay biraz farklı bir etkiye sahip. Çünkü bu ev kapalı bir alandadır. Bizim iç dünyamızı, bilinçaltımızı, derinlerde kalmış korkularımızı, travmalarımızı, gizli düşmanlarımızı ve arkamızdan çevrilen işleri gösteren bir yerdir.

Demek ki bu yeniay ile birlikte daha görünür olmak yerine daha izole olmanız gereken zamanlar içinde olmanız gerektiğini söylüyor. Mars Gezegeni de sizin üzerinizde gezinirken pek tabi ki marazlar, sıkıntılar çıkartacaktır.

Merkür retrosu sizin arkadaş evinizdeydi. Dolayısıyla arkanızdan çevrilen işleri, arkanızdan konuşulanların bir bir önünüze düşme zamanları içinde olacaksınız. Pek tabi ki bu da arkadaş çevrenizi yeniden gözden geçirme ve ayıklama yapma zamanları içinde olduğunuzu söylüyor.

Zaten bu yüzden geriye çekilip, kendi iç dünyanızla kalmanız gerekiyor. Aslında bu dönemlerde kendi iç hesaplaşmalarımızı yaparız. Bugüne kadar görmediğimiz, fark etmediğimiz yanlarımızla yüzleşiriz. Neyin gerçek, neyin sahte olduğunu fark eder, kendimizi yeniden yapılandırır ve küllerinden yeniden doğacak olan o Anka kuşuna dönüşmeyi bekleriz.


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREPLER

Sizler bu etkiyi haritanızda 11. evden alıyor olacaksınız. Burası görünür bir yerdir yani sosyal olmakla ilgilidir. Arkadaşlarımız buradadır. Sosyal gruplar, dernekler, yeni ortamlar burası ile ilgilidir. Beli ki çevreniz değişiyor. Daha öncesinde hiç bulunmadığınız gruplar içinde kendinizi bulabilir yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Sizinle aynı görüşte olan, sizi destekleyecek ve olumlu anlamda sizi ileriye taşıyabilecek kişilerle birarada olma ve hayallerinizi gerçekleştirecek o fırsatı yakalama zamanları içindesiniz.

Bir süredir Merkür retrosu ile birlikte iletişimsel sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz, arkadaşlarınızdan ayrı düşmüş ya da kendinizi tam anlamıyla ifade edemediğiniz zamanlardan geçmiş olabilirsiniz. Ama artık Merkür'ün düz hareketiyle birlikte sizler de bu konulardaki düzelmelere şahit olacak ve daha fazla sosyalleşeceğiniz arkadaşlarınızla daha fazla görüşebileceğiniz durumlar içinde olacaksınız


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAYLAR

Sizler bu etkiyi haritanızda 10.evden alıyor olacaksınız. Kariyer ve göz önünde olmak adına bu yeniay sizleri destekliyor olacak. Belli ki hayatlarınızda yeni bir takım planlar içindeydiniz bir süredir. ve nihayetinde bu durumları hayata geçirmek adına doğru zamanlar içine girmiş bulunuyorsunuz. Kariyer konusunda farklı bir yön seçmek isteyebilirsiniz. Artık kendinizi bambaşka bir yerde görmek hatta bugüne kadar sahip olduğunuz bütün etiketlerin haricinde kendinize yepyeni bir etiket, marka oluşturabilirsiniz.

Her ne yapacaksanız bu gayet gözler önünde olacak, Kendi markanızı yaratmak istiyorsanız eğer çok güzel bir yeniaydasınız ve destekleniyor olacaksınız.

Merkür retrosunun da bitmesiyle birlikte artık kafanızdaki planları hayata geçirmek için adım atabilirsiniz.

Yine sosyal medya pazarlama araçlarıyla kendi lansmanınızı yapabilir, işinizi daha çok kişiye duyurabilirsiniz.


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Sizler bu etkiyi haritanızda 9.evden alıyor olacaksınız. Yurtdışı konuları, mahkemeler, hukuk işleriniz, ticaret konularınız, akademik eğitim, inanç sistemlerinizle ilgili oluyor olacak. Özellikle bu saydığım konularla ilgili hayatınızda yeni adımlar atmak ve başlangıçlar yapmak için destekleyici olacak. Hukuki bir konunuz varsa dava açabilir, yurtdışına seyahat planlayabilirsiniz, kendinizi daha farklı kültürler içinde bulabilir, hiç bilmediğiniz bambaşka yerlere yelken açabilirsiniz. Kendi benliğinizi, bilincinizi yükseltecek bir takım spritiül çalışmalara katılabilir, bugüne kadar hiç keşfetmediğiniz bir yanınızla tanışabilirsiniz.

Ya da bazılarınız yüksek eğitim almak için adım atabilirler. Yüksek lisans, doktora yapmak gibi

Aslında bu yeniayla birlikte kendinizi bir üst versiyonunuza taşımak adına oldukça verimli olacak. Klasik, bildiğiniz, geleneksel yollardan değil de farklı olanı denediğinizde karşılaşacağınız kişiye siz bile inanamayacaksınız.


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVALAR

Sizler bu etkiyi haritanızda 8.evden alıyor olacaksınız. Burası yine maddi kaynaklarla ilgili bir alanı bize verir. Kendi kaynaklarımızın dışından gelen kaynakları gösteren yerdir. Mesela miras gibi, nafaka, tazminat, sigortalar, krediler gibi konuların olduğu alandır. Dolayısıyla bir süredir bu konularla ilgili sıkıntı yaşıyorsanız bu konularınızda açılmalar yaşayabilirsiniz. Borçlanma konularınız varsa eğer bunları yapılandırma, kredilendirme konularında yeni düzenlemeler yapabilir. Beklemediğiniz farklı bir kaynaktan bir kazanç elde edebilirsiniz.

Miras konularınız varsa yine mahkemeden almayı beklediğiniz nafaka, tazminat gibi konularınızın hızla gündeme gelmesi ve yolunun açıldığını gözlemleyebilirsiniz.

Eğer ki sağlıkla ilgili bir konunuz var ve operasyon geçirmeniz gerekiyorsa yine bu zamanlar bunun için daha uygun görünüyor.

Eşi, partneri olanlar ise bu aralar ilişkilerinde biraz egosal çatışmalar yaşayabilir, iletişim konusunda abartılı tartışmalara girmekten kaçınmalarını tavsiye ederim.


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR

Sizler bu etkiyi haritanızda 7.evden alıyor olacaksınız. Evlilik ve ilişkiler açısından önemli bir yeniay olacak. Belli ki bu konularda yeni girişimlerde bulunmak için doğru zamanlara girmiş bulunuyorsunuz. Bekar olanlar bu yeniayla birlikte bu konuda teklif almaya hazır olsunlar, ya da siz hayat arkadaşınıza böyle bir teklifte bulunabilirsiniz.

Merkür retrosunun da bitmesiyle ve yine venüs retrosunun da bitmesiyle birlikte artık ilişkiler konusunun da önünün açıldığı zamanlar içindeyiz.

Uzunca bir süredir bu konularda sıkıntı yaşadınız, kendinizi yeteri kadar ifade edemediniz, sevginizi gösteremediniz, sevildiğinizi hissedemediniz ve bunu yanlış bir şekilde ifade ederek aranızı açmış bile olabilirsiniz. Artık Merkür retrosunun düzelmesiyle birlikte kendini daha iyi ifade edebilecek, geleceğe dair planlarınızı bir partner ile birlikte yapma fikrinde olacaksınız.

Tabi bu alan ortaklı yapılan işleri de gösterir. Belki işinizde sizi destekleyecek biri ile iş ortaklığına girişebilirsiniz.

Bir elin nesi var iki elin sesi var deyip, güçlerinizi birleştirme kararı alabilirsiniz.

En önemli konu içinde bulunduğunuz ilişki her ne ise o konuda gerçekçi olmanız, eğer ki fazla hayale kapılır ve nasılsa ileride ben bunu bir şekilde istediğim şekile sokabilirim duygusuna kapılır ve kendinizi bir ilüzyon içine sokarsanız eğer büyük hayal kırıklığı yaşamanız da muhtemel görünüyor.


En nihayetinde bu bir Başak burcunda bir yeniay. Dolayısıyla ayakları yere sağlam basan, planlı, programlı, metodik, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek, bir konuda A planı hariç B ve C planlarını da oluşturmak, istatistikleri iyi belirlemek ve işin matematiğini belirlemekle alakalı.

Hayatınızdaki konu her ne ise Muhasebesini iyi tutmalısınız. İyice emin olmadan, iyice analiz edip, iyice araştırmadan yeni maceralara atılmamak gerekiyor.

Unutmayalım ki bu Yeniay'ın karşısında Neptün var. Yani ilüzyon tuzaklarına kapılabilirsin eğer ki yeteri kadar çalışmadıysan, o konuda emek vermediysen ve o konu hakkında herhangi bir uzmanlığın yoksa boş hayallere kapılma diyor.

Bu Yeniay emeklerin karşılğını vermeye hazırlanıyor. Ve eğer ki yeteri kadar çalıştıysan, yeteri kadar üzerinde mesai harcadıysan ve üzerinde yeteri kadar analizini yaptıysan, en ince detayına kadar planını programladıysan korkma ve yola çık. İşte ozaman bu yeniay seni desteklemeye ve seni parlatmaya hazır olacak.


HER BİRİNİZİN HAYATINDA MUHTEŞEM DOKUNUŞLARIN OLACAĞI, ÇOK VERİMLİ BİR YENİAY DİLERİM.


Namaste
0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page