UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

15-21 AĞUSTOS HAFTASI BİZLERİ NELER BEKLİYOR?


15 AĞUSTOS PAZARTESİ

Bugün Ay Koç burcunda iken oldukça heyecanlı, telaşlı, işlerimiz bir an önce olsun isteyeceğiz pek tabi sabırsızlık verecektir. Bu da minik öfke patlamaları yapabilir. Saman alevi gibi bir parlayıp bir söneceğiz.

Yine Ay Koç burcu transitiyle birlikte Venüs 'e çok güzel bir açı oluşturacaklar. Birliktelikler ve ilişkiler açısından olumlu olacak.

Venüs Aslanda iken sevgiyi daha coşkulu ve görünür yaşamayı isteriz. Ay ile olan uyumlu açısında duygularımızı daha güzel ifade edebilir. Birlikte güzel planlar yapabilirsiniz.

Yine maddi kazançlar anlamında güzel gelişmeler yaşamamız mümkün görünüyor.

Güneş, Satürn ve Mars arasında zorlayıcı bağlantıların olması hayatın sorumlulukları altında tam anlamıyla isteklerimizi yapamadığımızı, kısıtlandığımızı gösterir.

Mars'ın Plutodan destek aldığını unutmamakta fayda var. Aslında ne kadar zorlayıcı görünümler olsa da eylemlerimizi gerçekleştirmek için destekleyici bir güç var.

Fakat bir taraftan sevdiklerimizle birlikte olmak, güzel zamanlar planlamak yine de bizlere iyi gelecektir.


16 AĞUSTOS SALI

Ay bugün Chiron ile kavuşum yapacaklar dolayısıyla yaralarımızı hatırlatacak, gün yüzüne çıkartacak durumlar yaşamamız söz konusu görünüyor.

Ay bugün Güneş ile üçgen açı yapacaklar saat 17 civarında. Kendimizi daha hissedeceğimiz, daha rahatlamış bir hal içinde olacağız. Duygularımız ve kendi öz kimliğimiz bir denge içinde olacak.

Bu hafta Mars Algol derecelerinde olacağı için Boyun, boğaz bölgelerine ekstra dikkat etmekte fayda olacak.

Merkür ve Uranüs arasında tam partil üçgen açı olacak. Uranüs zaten Merkür'ün üst oktavıdır. Yani planlar, projeler, konuşma, seminer, sunum, eğitim, iletişimle, ticaret, sosyal medya, ilgili ne varsa çok olumlu ve güzel oluşumlar verecektir.

Jüpiter ve Venüs arasında bu hafta çok güzel bir açı oluşacak etkileri bugünden itibaren hissedilmeye başlayacaktır.


17 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

Ay bugün Boğa burcuna geçerek daha keyifli olmak, daha fazla yemek yemek, tatlı yemek, tembellik yapmak, haz odaklı bir gün içinde olmak isteyeceğiz.

Ay ve Venüs arasında olumsuz bir görünüm var bu da ilişkiler açısından biraz gergin durumlar içine girebileceğimizi gösterir.

Jüpiter ve Venüs arasındaki olumlu açı ise yine konularımızı büyütebilir. İlişkilerimizi çoşkulu yaşamak isteyebiliriz veya lüks harcamalara kaçmak isteyebiliriz fakat hayat içerisindeki sorumluluklarımız ve kısıtlılık hali bizlerin de ruh halinde gerginliğe yol açacaktır.

Bu hafta abartıya kaçmamakta fayda var.

Duygusal anlamda empati kurmakta zorlanacağımız zamanlardayız. GÖkyüzünde su elementi çok az. Merkür de Başak burcunda olması zaten düşüncelerimizin çok fazla analitik olduğu, çok fazla detaylarda boğulduğumuzu söylemek mümkün.

İlişkilerde eleştirel tutumlar, hataları göz önüne sermek ise kaçınmamız gereken konular arasında.


18 AĞUSTOS PERŞEMBE

Bugün Jüpiter ve Venüs arasında saat 11 civarında üçgen açı olacak. Üstelik Jüpiter gününde iki iyicil gezegenin 120 lik açı yapması oldukça şanslı bir görünüm olacak.

Yine Ay Boğa burcunda Kuzey Ay düğümü ile kavuşumda olacak ve yine Merkür ile olumlu açı oluşturacaklar.

Projelerimiz destekleneceği, maddi kaynaklarımızı ne şekilde çoğaltacağımızı , yaratıcı fikirleri ortaya çıkartacağımı, ilişkilerde yine coşkulu, tutkulu olacağız.

Bu coşkuyu, keyfi, yaşamı en gösterişli haliyle yaşamak isterken aslında bir taraftan da temkini elden bırakmayacağız da.

Gökyüzünde toprak elementinin çok olması bize eylemlerimizde ve planlarımızda sağlamcı olacağımızı, güvenmeyeceğimiz durumlara kendimizi sokmayacağımızı gösterir.

Bu hafta içinde en olumlu, en şanslı, en keyifli gün diyebilirim.

En çok ateş elementi grupları yani Koç, Aslan, Yay bu durumdan yararlanacak yine hava elementi grupları İkizler, Terazi, Kova için de iyi olacaktır.


19 AĞUSTOS CUMA

Jüpiter ve Venüs arasındaki olumlu açı bizlere şans sunmaya devam edecek.

İçimiz kıpır, kıpır neşe dolu olacak harekete geçmek isteyeceğiz. Aşk, sevgi, tutku konuları gündeme gelecektir.

Sabah saatleri içinde biraz gerginlik hissedilse bile öğleden sonra 16 civarında Ay boşluktan kurtulup İkizler seyrine geçecek.

Bol bol iletişim kurmak, planlar yapmak, bilgi alış verişinde bulunmak, dedikodu yapmak, anlaşmalar, sözleşmeler yapılabilir, bir konu hakkında çok detaylı olmasa da bilgi edinmek isteyebiliriz.

Mars bugün anaretik derece de olduğundan enerjisi oldukça yoğun hissedilecektir. Güneş ile de karesi bulunduğundan eril figürler, baba, otorite figürleriyle ilgili gergin durumlar yaşanabilir.

Sabit fikirlilik ve egoların savaşı gün yüzene çıkabilir. Merkür ile Mars arasında olumlu açı bulunuyor bu düşüncelerimizi, fikirlerimizi eylem planına dökebileceğimizi gösterir. Fakat bunu üstlerimizle paylaşırken veya aktarırken sıkıntı yaşamamak adına çok fazla ego savaşına girmemeye özen göstermeliyiz.


20 AĞUSTOS CUMARTESİ

Ay bugün Jüpiter ve Venüs arasında güzel bir kontağı bulunuyor. İlişkilerimizde ve iletişimde oldukça rahat, akışkan olacağımızı gösterir. Duygusal anlamda kendimizi doğru ifade edebilmek ve duygularımıza karşılık alabilmek mümkün görünüyor.

Yine maddi değerler konusunda iyi bir görünüm olduğunu söylemekte fayda var. Özellikle ticaret ile uğraşanlar atacakları imzalarda yine şanslı fırsatlar yakalayacak gibi görünüyor.

Geçen hafta hem dolunayın etkisi hem de Güneş ve Satürn karşıtlığı bizleri oldukça yormuştu. Duygusal anlamda kendimizi sıkışmış hissetmiş sanki olduğumuz yerde sayıyor ya da tam anlamıyla kendimiz olamıyor gibi hissetmiş olabiliriz. Çünkü Güneş ışığımızı tam karşısında bizi sıkıştıran ve hayatın sorumluluklarını bize hatırlatan Satürn duruyordu.

Güneş, kum, deniz, tatil moduna girmek eğlenmek hayatın keyifli anlarını yaşamak isterken bir diğer taraftan maddi problemler ya da aile büyükleriyle ilgili durumlar bizleri geride tutmuş olabilir.

Bu hafta daha rahat, daha şanslı bir gökyüzü konumu olacak o yüzden biraz daha keyif alacağımız, biraz nefes alacağımız bir hafta yaşamış olacağız.


21 AĞUSTOS PAZAR

Mars artık İkizler burcu seyrine girerek yaklaşık 7 ay kadar burada bizlere ikizler burcu temalı konularda zorluk, eylem, kızgınlık, mücadele ve savaş yaşatacaktır.

Venüs Jüpiter ile arasında uzaklaşan bir açı olsa da yine de şans dağıtmaya ve olumlu olmaya devam edecektir.

Merkür ve Pluton arasında olumlu bir açı bulunuyor bu da yine güçlü bir dönüşüm veriyor. Merkür her ne kadar Satürnden destek görmüyorsa çünkü aralarında 150 lik açı bulunuyor. Altan alta çalışan manipülatif bir etki verecektir. Yani sizin fikirleriniz aile büyükleri veya otoriteleriniz tarafından desteklenmiyor olabilir fakat Plutondan destek var. Gerçekten projenize ve fikirlerinize güveniyorsanız bunun arkasında durmalısınız.

Merkür ile Neptün arasında yine tam karşıtlık açı bulunuyor. Bu da yine sizin kendinizi yanlış bir şey yapıyorum diye düşündürebilir, kafanızı karıştırabilir.

Benim parlak bir fikrim var bir projem var fakat ben bu konuda yalnız başınayım. Onay almak isteyip de alamayacaksınız. Kafanızı karıştıran, yanlış bir şey yaptığınızı düşündüren kişiler olacaktır.

Kadınlardan yardım alabilirsiniz hiç umulmadık anda umulmadık yardımlar gelebilir.

18 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page