UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

15 ŞUBATN2024 GÖKYÜZÜ NOTLARI


Hepinize Merhabalar

Bugün sabah saatlerinde Ay Boğa burcund ve Jüpiter ile kavuşum yapacaklar. Oldukça destekleyici, motive edici, şanslı ,bereketli keyifli bir açık kalıbı oluşmakta.

Evrensel şifa enerjisini çalıştığı bugün de birbirimizi destekleyebilir manevi duygularımızı Yükseltebiliriz.

Pek tabi bu görünüm finansal açıdan da oldukça şanslı fırsatları önümüze getire.bilir. Tabii ki de burada önemli olan adım atmak ,eyleme geçmek olacaktır,

Merkür ve Chiron da yine birbirlerinie olumlu açısı var. Dolayısıyla bu da iletişim şeklimizde, düşüncelerimizle şifa enerjisini aktive edeceğimiz anlamına gelir. Bir raya geleceğimiz kişilerle fikir alışverişlerinde belki de bizlerin sıkıntılarına çözüm getirecek fikirler ortaya çıkabilir.

Bazen de sadece dinlemek bile karşımızdaki kişiyi şifalandırabilir.

Burada en önemli nokta aslında karşımızdaki kişinin durumuna anlayış getirmek yargılamadan, tanı koymadan, etiketlemeden bunları yapabilmek çok çok önemli.

Merkür ayrıca ay düğümleri ile de olumlu açı oluşturacak. Bu da tabii ki hayatlarımıza giren çıkan kişilerin bu dönemde çok daha önemli olacağını bizi ileriye taşıyacak noktalarda destekleyici durumlar içersine sokacağını gösterir.

Bu sıralar kiminle ne konustugumuzu çok daha dikkat edelim belki de birbirimiz için iyi gelecek bağlantılar sağlayabilir, sorunlarımızın çözümlerini kavuşabiliriz.

Akıl akıldan üstündür diye boşuna dememişler...


Namaste ❤️

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page