UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

14 HAZİRAN YAY BURCUNDA DOLUNAY

14 Haziran Salı günü İstanbul Saatiyle 14:51 de Yükseleni Terazi olan bir Dolunay yaşayacağız.

Bu Dolunay aslında 14 Aralık 2020 yılındaki Güneş Tutulmasının tamamlanmasını anlatıyor.

14 Aralık 2020 yılında 23 derece Yay burcunda Yeniay olmuştu ve şimdi yine 23 derece Yay burcunda Dolunay yaşayacağız. Bir dönemi kapatacağız hep birlikte.


23 derece Yay da Ras Alhague sabit yıldızında oluyor. Bu sabit yıldız Zehirlenme, uyuşturucu, cinsel sapkınlık, halüsinasyon, halüsinasyona neden olan mantarlar, vücutta enfeksiyon, ilaçlarla alakalı. yanlış ilaçlardan zehirlenmeler, ilaç alerjileri verir.

Cinsel sapkınlıklara sebebiyet verir. Ahlak dışılık, sansasyonlar, Dini konular ve saptırılmış dinsel ayinleri anlatır.

Denizden gelebilecek tehlikelerle de alakalı, deniz kazaları, sudan gelebilecek tehlikeler, sel olayları.

Biraz sert etkileri olan bir yıldız. Bu dolunay yine Neptün kareli dolayısıyla hava koşullarının ani değişimi su ve sel baskınlarına da açık olacak. Ve tabi ki ilaç zehirlenmelerine de dikkat etmemiz de fayda olacaktır.


Dolunay temasında hak, hukuk, adalet, ilişkiler, akademisyenler, din adamları, yüksek öğretim, yurtdışı, uluslararası ticaret, mahkemeler, yargılar, sosyal medya, denizler, inançlarımız, inandıklarımız, doğrularımız, doğru bildiklerimiz. İlişkilerimiz, ortaklıklarımız, evliliklerimiz bir bir bu konular gündemimizi oluşturacaktır.


Dolunay'ın Satürnden desteği var. Satürn retrograde hareketiyle yine yeniden ziyade geçmişteki yapılması gereken sorumluluklarla ilgili bir projeksiyon tutuyor olacak bu dolunay hayatlarımıza.


Satürn düğümleri kareliyor epey bir süredir. Dolayısıyla maddi ve manevi değerlerimizle ilgili sağlamlaştırmamız gereken ne varsa bizleri sıkıştırarak, yorarak, zorlayacak ve pek tabi ki daha vizyonu geniş bir bakış açısıyla olaylara çözüm üretmemizi istiyor.


Mars 14 Aralık 2020 deki Güneş tutulmasında yine koç burcunda seyrediyormuş ve yine koç burcunda olması aslında güçlü konumunda olması sebebiyle eylemlerimizde bizleri gerekli riskleri almamızı istiyor.

Hayatlarınızda sizi motive eden gücü bulun ve onunla eyleme geçin. Yoksa hayal ettikleriniz içinde eylem yoksa hayal olarak kalacaktır.


Hava elementi oldukça fazla bu da çok fazla iletişim olacağını, bir çok şeyin konuşulacağını ve konuların göz önünde yaşanacağını gösteriyor.


Venüs Boğa'da Kuzey Ay Düğümüyle kavuşmaya gidiyor. Bu da güzel bir enerji olacak özellikle bizi ileriye taşıyacak konularda güzel şanslar verecektir.

Özellikle Maddi ve Manevi değerler konusunda destekler yolumuza çıkacaktır. Fark edip bakabilmek önemli.

Yeni ilişkiler gelebilir, yeni para kaynakları bulabiliriz. Satürn bir yerden bize sorumluluklarımızı hatırlatmaya bizi sıkıştırmaya devam etse bile hep bunlar bizlerin daha iyi versiyonunu oluşturmak, bizleri daha dayanıklı yapmak için olduğunu bilmeliyiz.


En çok kimleri etkileyecek peki?

Yay burçlarını, İkizler, Başak ve Balık burçları en çok etkiyi hissedecek olanlar ayrıca haritalarında 23 derecede gezegeni olanlar yine bu etkiyi alacaklar.


KOÇ - TERAZİ AKSI

Sizler etkiyi 9. ve 3.evden alacaksınız. İnançlarınız, hak, hukuk, adalet, uzaklar, yurtdışı, akademik hayat, eğitim, öğretim, ulaşım, ticaret, yakın çevre, kardeşler, anlaşmalar, sözleşmelerle ilgili olacak.


BOĞA- AKREP AKSI

Sizler etkiyi 8. ve 2.evden alacaksınız. Krizler, maddi kaynaklar, borçlar, krediler, tazminat, nafaka, eşinizin kaynakları, miras, ölüm ötesi , spiritüel konular, maddi ve manevi değerleriniz, operasyon, ameliyat gibi konular.


İKİZLER - YAY AKSI

Sizler de etkiyi 7. ve 1.evden alacaksınız. İlişkiler, ortaklıklar, evlilikler, kendiniz, dış görünüşünüz, açık düşmanlarınız, vücut yapımız, bedenimiz, kendimizi ortaya koyma şeklimiz, kimliğimiz.


YENGEÇ- OĞLAK AKSI

Sizler etkiyi 6. ve 12.evinizden alacaksınız. Sağlık konuları, hastaneler, kapalı alanlar, gizli düşmanlarınız, arkadan çevrilen işler, bilinçaltınız, gündelik rutinleriniz, yanınızda çalışanlar, iş hayatınız, beslenme konuları, evcil hayvanlarınızla ilgili olacak.


ASLAN - KOVA AKSI

Sizler etkiyi 5. ve 11. evinizden alacaksınız. Çocuklarınız, yaratıcı hayal gücünüz, arkadaşlarınız, projeleriniz, hobileriniz, eğlenceli yerler, keyif aldığınız konular, spekülatif alanlar, borsa , aşk , sevgi temaları ile ilgili olacak.


BAŞAK - BALIK AKSI

Sizler etkiyi 4. ve 10.evinizden alacaksınız. Aileniz, eviniz, kökleriniz, atalarınız, ebeveynleriniz, iş, kariyer hayatınız, toplumda görünen yüzünüz, etiketiniz ile ilgili olacak.


11 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page