UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

13 KASIM 2023 AKREP BURCUNDA YENİAY


13 Kasım 2023 akrep Burcu’nun 20 derecesinde yükseleni oğlak burcunda bir yeniay yaşayacağız

aynı zamanda Mars’ta 22° den bu yeniay ile birlikte Uranüs ile karşıtlık içersinde dolayısıyla etkileri biraz sarsıcı, ani ve beklenmedik bir şekilde konuları önümüze getirecek gibi görünüyor .

Şartlar ne kadar zorlu olursa olsun engeller,sıkıntılar, problemler, kaos, krizlerler hayat içerisinde önümüze çıkacak her türlü konuda önemli olan bizlerin bu konuda nasıl bir tavır alacağı çok daha önem kazanacak .

Pek tabii ki de yine bu zorlayıcı gökyüzü görünümü altında tepkilerimizi aşırı olmamak eski bize hakim olabilmek krizleri yönetebilmek adına sakin kalabilmek aklı selim davranabilmek kaotik ortamda yangına körükle gitmemek çok çok önemli olacaktır .

Dünya ile Neptün arasındaki uyumlu açı bizi birazcık daha sanatsal alanlarda belki rahatlatacak bir takım aktiviteler içersinde bulunabilmenize olanak sağlayacaktır. Meditasyon , yoga gibi ruhsal şifa konuları , Theta Healing gibi konular spiritüel anlamdaki şifalanma teknikleri yine herkesin kendi inancı doğrultusunda ibadet etmesi bizi bu dönemde rahatlatacaktır.

Akrep burcundaki bu yeni ay en çok sabit burçları zorlayıcı etkiler verecektir. Kova burcu Boğa burcu Aslan ve tabi akrepler bundan daha fazla etki alacaklar.

Önümüzdeki 15 gün boyunca hayatlarımızın içersinde kolaylıkla bu dönemi atlatabilmek idrak edebilmek ve sakin kalabilmek dileğiyle .

Namaste ❤️

7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page