UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

12 ŞUBAT 2024 GÖKYÜZÜ NOTLARI ve HİS YÜKLEMELERİ


Herkese Merhabalar

Bugün gökyüzünde sabah 10 :11 de Ay- Neptün kavuşu yaşanacak. Ayrıca Ay - Venüs ile yine olumlu açısı olacak. Dolayısıylla sabah saatleri daha rahat enerjiler söz konusu. Sabah saatlerinde verimli şekilde kullanabiliriz kişisel bakımlarımızı yaptırmak için uygun olacaktır. Sonrasınsa Ay boşluğa girecek ve 16:26 da Ay Koç burcuna giriş yapacak.

Ay Koç burcuna giriş yaptıktan sonra işlerimiz daha hızlanır, daha firişimci ve atak olmak isteriz. Elimizdeki işleri alel acele halletmek isteyebiliriz. Tabi bu acelecilik bizleri gergin bir ruh haline sokabilir ve tahammülsüz olabiliriz.

Koç burcunun yöneticisi Mars da Oğlakta 29 derece de yani anaretik derecede olması sebebiyle Öfke, asabiyet ve sinirlilik halleri de yaşayabiliriz. Son dereclerde enerji yoğunluğu olması sebebiyle enerjinin hangi yöne kanalize olacağı yine bizlerin seçimleriyle değişebilir.

Gökyüzünde enerjilerin yoğun olduğu zamanları en verimli nasıl kullanabiliriz ona bakmak gerkir. Efor ve güç gerektirecek işlerimiz bu zamanlara denk getirebiliriz, spor yapabiliriz ama fazla abartmadn çalışılmlı yoksa sakatlık yaşayabilirisiniz malum oğlak kemikler, bacaklarla , dişlerle , iskelet yapımızla ilgili.

Herhangi bir kriz , gerginlik, öfke yaratan durumlar içinde bulunduğumuzda tam o anda bir an durup bir- iki derin nefes alsak zaten olayın gidişatını tamamen değiştirecek gücü kendimizde bulabilir ve hatta o ilk andaki yükselmenin yavaştan azalmaya başladığını fark edebiliriz.

Jüpiter ve Satürn arasındaki destekleyici açı devam ediyor. Aile vüyüklerinden destek görebilir konusunda uzmanından danışmanlık alabilirsiniz.


Gelelim bugünün his yüklemelerine


🦋 Günlük hayatımı güvende yaşamanın hissini biliyorum.

🦋 Kendin mi başkaları için nasıl saygılı olunbileceğini biliyorum.

🦋 Günlük hayatımı nasıl sakinlik içinde yaşayacağımı biliyorum.

🦋 Huzurlu yaşamanın mümkün olduğunu biliyorum.

🦋 Tüm bunların mümkün olduğunu, güvenli olduğunu, zaten olduğunu, zaten izinli olduğunuzu, günlük hayatınızı nasıl yaşayacağınızı, Yaratıcı tanımını, perfektifini bilmek ister misiniz?


Evet - izinliyim diyenlere bu hisler Thetahealing tekniği ile DNA nıza kayıt edilmesini gözlemleyeceğim.


Yaradan Ol der ve Olur ❤️ Yaradan Ol der ve Olur ❤️ Yaradan Ol der ve Olur ❤️
1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


Yazı: Blog2_Post
bottom of page