UA-198433263-1 UA-198433263-1
top of page

10 HAZİRAN HALKALI GÜNEŞ TUTULMASI

Avrupa'nın çoğu, Asya'nın çoğu, Kuzey / Batı Afrika, Kuzey Amerika'nın çoğu, Atlantik, Arktik. Bu bölgelerde görülebilecek.

19 Derece İkizler Burcunda Parçalı Güneş tutulması.

Kuzey ay düğüm hattında gerçekleşiyor.

Yükseleni Terazi ve bu Güneş tutulması 9.ev üzerinde oluyor. İkizlerin yöneticisi Merkür ise retrograde harekette yine 9.ev içinde yer alıyor.

İkizler değişken nitelikte olduğu için yine öncelik olarak değişken burçlar bu tutulmadan daha çok etkilenecek. İkizler, Başak, Yay, Balık.

19. derecede hangi gezegenleriniz varsa yine etki altında olacaktır.

İkizler burcu temaları önem kazanacak. iletişim, eğitim, anlaşmalar, trafik, yakın çevre, komşular, taşınmalar, ticaret. Eller, kollar ile ilgilidir.

Aralık ayına kadar yani 6 aylık süreçte etkisi güçlü olur fakat 3 yıla kadar enerjilerini hayatımızda hissederiz.

Merkür retroda olduğu için eski konuları gündemimize getirebilir.

Merkür ile Neptün arasındaki kare açı çok fazla bilgi kirliliği ve daha önceden bizlerden gizlenen olayların açığa çıkmasını da gösterir.

Eğitim konuları ile ilgili değişiklikler olabilir.

Ticaret konuları yurtdışı ile ilgili bağlantılar. Hak , hukuk, adalet konuları ile ilgili yine trafik, ulaşım konularına da dikkat çeker.

Her türlü sosyal medya haberleri , spekülatif, kışkırtıcı konuşmalar, yazışmalar daha fazla karmaşaya yol açabilir. Kışkırtıcı, provokatif kişilerle ilgili şeyler duyulabilir.

Mars 29 derece yengeç burcunda, duygusal hassasiyetler artacaktır. vatan, aile, yakınlarımız, yakın çevremiz ile alakalı daha fazla anaç ve korumacı bir içsel dürtü oluşabilir. Gizli saklı olan konular açığa çıkabilir.

Tutulmanın Neptün gezegeniyle de bir karesi var. Gerçekleri göremeyip, belirsizlikler, hayal kırıklıkları doğru ile yanlışı birbirinden ayırt edememe durumları yaşanabilir.

Pluto- Mars arasındaki karşıt açı ise otorite figürleri, baba, aile büyükleri arasında yine duygusal anlamda yoğun sıkışık bir enerji olduğu için sürtüşme çatışma verir. Bu süreçte Merkür’ün ikizler burcu’ndaki Retro hareketi iletişimsel anlaşmazlıkları da getireceğinden dikkatli olmakta fayda var.

19 Aralık 2019 tarihinde İkizler Burcu’nda Dolunay olmuştu. O tarihlerde yaşadığınız olayları gözden geçirin tekrardan.

Türkiye Haritasına Göre

Haritanın 12.evinde oluyor yani hastaneler, sağlık sektörüyle ilgili spekülatif, gizli saklı bilgiler, sırlar, arka planda çevrilen işler, saklanmış bilgiler tutulma ile birlikte ortaya dökülebilir.


İnanılmaz şeyler duyabilir, inanılmaz olaylar yaşayabilirsiniz.


Her şey göründüğünün tersidir, hiç bir şey göründüğünün tersi değildir.


Namaste119 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


Yazı: Blog2_Post
bottom of page